Povezane vesti
"Uključe se SAD, Beograd će onda zvati Ruse i eto problema"
Blic 19.11.2017
Politički analitičar Azem Vlasi ocenio je kao dobru ideju zahtev Ramuša Haradinaja za učešćem SAD u razgovorima Beograda i Prištine uz posredovanje EU. Međutim, kako kaže, ne treba smatrati nemogućim da Srbija traži učešće Rusije u dijalogu "i u toj… »
Šiptarski analitičar o pitanju Kosova: Srbi će onda zvati Ruse i eto problema
Pravda 19.11.2017
Politički analitičar iz Azem Vlasi ocenio je kao dobru ideju zahtev Ramuša Haradinaja za učešćem SAD u razgovorima Beograda i Prištine uz posredovanje EU. Međutim, kako kaže, ne treba smatrati nemogućim da Srbija traži učešće Rusije u dijalogu “i u toj… »
Azem Vlasi opominje Haradinaja: Nije nemoguće da Srbija traži učešće Rusije u dijalogu sa Prištinom
Srbija danas 19.11.2017
Bivši terorista Haradinaj u velikom problemu. Politički analitičar iz Prištine Azem Vlasi ocenio je kao "dobru ideju" zahtev kosovskog premijera Ramuša Haradinaja za učešćem SAD u razgovorima Beograda i Prištine uz posredovanje EU, ali je naveo i da "ne… »
Vesti dana »
/video/ Zastrašujući udes u Novom Pazaru: Automobil udario u kamion u naselju Mur
Sandžak haber pre 24 minutajoš 1 povezana
(Video) 10 godina je plakao na groblju Čeda Čvorak je kasnije bio ljut na sebe: "Mama i dan danas radi za džabe"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana






