Povezane vesti

Vučić o raskolu u Jankovićevom pokretu: "Od toga me samo glava zaboli"

Vučić o raskolu u Jankovićevom pokretu: "Od toga me samo glava zaboli"

Blic 22.11.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne može da komentariše zbivanja u Pokretu slobodnih građana, a da to što je Saša Janković izjavio u vezi sa kulturnom baštinom Srbije Srbije na KiM čak i "nije ni za komentarisanje" . - Kada… »
Ovo je prva i jedina reakcija Saše Jankovića na rasulo koje se dešava u njegovom pokretu

Ovo je prva i jedina reakcija Saše Jankovića na rasulo koje se dešava u njegovom pokretu

Blic 22.11.2017
- Potpuno razumem zainteresovanost mnogih da se oglasim, ali ovo nije nešto što ja treba da komentarišem ili na njega odgovaram. To će učiniti Pokret i javnost - poručio je lider PSG Saša Janković. On je ovo napisao sinoć na svom Tviter nalogu, a… »
Škorovo bekstvo od Jankovića

Škorovo bekstvo od Jankovića

Večernje novosti 22.11.2017
Još jedan funkcioner podneo ostavku u Predsedništvu Pokreta slobodnih građana. Srđan Škoro: Nisam odmah video da prave privatnu firmu. POSLE akademika Dušana Teodorovića, ostavku u Predsedništvu Pokreta slobodnih građana juče je podneo i Srđan… »
Srđan Škoro: Niti smo pokret, niti smo slobodni građani

Srđan Škoro: Niti smo pokret, niti smo slobodni građani

Danas 22.11.2017
Nisam u stanju više da uveravam građane da glasaju za Sašu Jankovića, navodi se u Škorovoj ostavci. Srđan Škoro, član Predsedništva Pokreta slobodnih građana Saše Jankovića, potvrdio je Danasu da je podneo ostavku u ovom telu. Kako je rekao za… »
Janković: Ostavku Škora komentarisaće PSG i javnost, a ne ja

Janković: Ostavku Škora komentarisaće PSG i javnost, a ne ja

Insajder 22.11.2017
Predsednik Pokreta slobodnih građana Srbije Saša Janković objavio je u utorak uveče na svom Tviter nalogu da ostavka člana Predsedništva PSG Srđana Škora nije nešto što on treba da komentariše i na to odgovara, već da će to učiniti pokret i… »
Janković: Škora će komentarisati PSG i javnost

Janković: Škora će komentarisati PSG i javnost

Danas 22.11.2017
Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković napisao je večeras na Tviteru da izlazak Srđana Škora iz ovog pokreta neće da komentariše, već da će to učiniti Pokret i javnost. On je dodao da potpuno razume zainteresovanost mnogih da se… »
Janković: Ostavku Škora komentarisaće PSG i javnost, ne ja

Janković: Ostavku Škora komentarisaće PSG i javnost, ne ja

N1 Info 22.11.2017
Predsednik Pokreta slobodnih građana Srbije Saša Janković objavio je u utorak uveče na svom Tviter nalogu da ostavka člana predsedništva PSG Srđana Škora nije nešto što on treba da komentariše i na to odgovara, već da će to učinit pokret i… »

Vesti dana »