Povezane vesti

Čelnik SPC-a / Patrijarh Irinej: Presuda Ratku Mladiću je djelo đavola

Čelnik SPC-a / Patrijarh Irinej: Presuda Ratku Mladiću je djelo đavola

Sandžak haber 24.11.2017
Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću “djelo đavola” i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve, dok su ostali nevini. “Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

SEEbiz 24.11.2017
BEOGRAD - Patrijarh Irinej kaže da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve dok su ostali nevini. "Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Nedeljnik 24.11.2017
Kako je patrijarh istakao, sve to se dešava jer "silni svetski moćnici rade đavolska dela, a mi trpimo posledice" Patrijarh Irinej kaže da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je djelo đavola

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je djelo đavola

Al Jazeera 24.11.2017
Poglavar SPC-a izjavio je da se sve to dešava jer svjetski moćnici rade đavolska djela, a Srbi trpe posljedice. Patrijarh srpski Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo… »
Patrijarh o presudi Mladiću: Silni svetski moćnici rade đavolska dela

Patrijarh o presudi Mladiću: Silni svetski moćnici rade đavolska dela

Beta 24.11.2017
Srpski patrijarh Irinej izjavio je da je presuda ratnom komandantu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću bila očekivana i da je uveren da je i ta presuda kao i svaka druga protiv Srba tu "jer silni svetski moćnici rade djavolska dela". "Još jedan… »
Patrijarh o Mladiću: Presuda očekivana, trpimo đavolska dela

Patrijarh o Mladiću: Presuda očekivana, trpimo đavolska dela

Danas 24.11.2017
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je da je presuda generalu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću, koji je osuđen na doživotnu robiju, bila sasvim očekivana. On je za list "Alo" rekao da je uveren da je i ta presuda, kao i svaka druga… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Prva 24.11.2017
Patrijarh Irinej kaže da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve dok su ostali nevini. "Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti osuđen i da… »
Patrijarh Irinej o presudi Ratku Mladiću: To je delo đavola! Svetski moćnici rade đavolja dela a mi trpimo

Patrijarh Irinej o presudi Ratku Mladiću: To je delo đavola! Svetski moćnici rade đavolja dela a mi trpimo

Kurir 24.11.2017
Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve, dok su ostali nevini. "Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti osuđen… »
Irinej: Silni svetski moćnici rade đavolska dela

Irinej: Silni svetski moćnici rade đavolska dela

Novi magazin 24.11.2017
Srpski patrijarh Irinej izjavio je da je presuda ratnom komandantu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću bila očekivana i da je uveren da je i ta presuda kao i svaka druga protiv Srba tu "jer silni svetski moćnici rade đavolska dela". "Još jedan… »
Patrijarh Irinej o presudi Ratku Mladiću: "Ovo je delo đavola"

Patrijarh Irinej o presudi Ratku Mladiću: "Ovo je delo đavola"

Telegraf 24.11.2017
Kako je patrijarh istakao, sve to se dešava jer "silni svetski moćnici rade đavolska dela, a mi trpimo posledice" Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je "delo đavola"

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je "delo đavola"

RTV 24.11.2017
BEOGRAD - Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve, dok su ostali nevini. "Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić… »
Patrijarh srpski Irinej: Presuda Mladiću je "delo đavola"

Patrijarh srpski Irinej: Presuda Mladiću je "delo đavola"

Vesti online 24.11.2017
Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve, dok su ostali nevini. - Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti osuđen… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola!

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola!

Pravda 24.11.2017
Patrijarh srpski Irinej je prokomentarisao hašku presudu izrečenu Ratku Mladiću, generalu Vojske Republike Srpske, koji je osuđen na doživotnu robiju, rečima da je to nešto što je bilo sasvim očekivano. On je istakao da je uveren da je i ta… »
Patrijarh: Presuda Mladiću očekivana, trpimo đavolska dela

Patrijarh: Presuda Mladiću očekivana, trpimo đavolska dela

N1 Info 24.11.2017
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je da je presuda generalu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću, koji je osuđen na doživotnu robiju, bila sasvim očekivana. Patrijarh je za list "Alo" rekao da je uveren da je i ta presuda, kao i svaka… »
Oglasio se patrijarh: Delo đavola! (foto)

Oglasio se patrijarh: Delo đavola! (foto)

Mondo 24.11.2017
"Silni svetski moćnici rade đavolska dela, a mi trpimo posledice...", kaže poglavar SPC povodom presude Ratku Mladiću. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Sputnik 24.11.2017
Patrijarh Irinej kaže da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću „delo đavola“ i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve dok su ostali nevini. „Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti osuđen… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je delo đavola

Radio 021 24.11.2017
Patrijarh Irinej kaže da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve dok su ostali nevini. "Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti osuđen i da… »
Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je "delo đavola"

Patrijarh Irinej: Presuda Mladiću je "delo đavola"

Blic 24.11.2017
Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve, dok su ostali nevini. "Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić biti osuđen… »
Oglasio se i vrh SPC: Presuda Mladiću je delo đavola

Oglasio se i vrh SPC: Presuda Mladiću je delo đavola

Srbija danas 24.11.2017
Reakcije. Patrijarh Irinej izjavio je da je presuda Haškog tribunala Ratku Mladiću "delo đavola" i da nije prvi put da ispada da su samo Srbi krivi za sve, dok su ostali nevini. - Još jedan Srbin osuđen je u Hagu. Mi smo znali da će Ratko Mladić… »

Vesti dana »