Povezane vesti

Užas u Beogradu: Tinejdžerka (17) oteta, brutalno pretučena i zatvorena u napuštenu kuću gde kreće horor

Užas u Beogradu: Tinejdžerka (17) oteta, brutalno pretučena i zatvorena u napuštenu kuću gde kreće horor

Pravda 24.11.2017
Srednjoškolku (17) iz Beograda u sredu su otele četiri devojke, stavile u automobil i osam sati mučile u napuštenom objektu, nakon čega su je izbacile na ulicu, nedaleko od njene kuće. Maloletnica je preživela batine, šišanje na ćelavo i… »
"Žene su me otele, tukle, šišale i davile u kofi!" Maloletnica tvrdila da je preživela horor usred Beograda, a onda se…

"Žene su me otele, tukle, šišale i davile u kofi!" Maloletnica tvrdila da je preživela horor usred Beograda, a onda se…

Telegraf 24.11.2017
Đački ranac je bacila u kontejner JKP Gradska čistoća u Volginoj ulici na Zvezdari. U četvrtak uveče je objavljena vest koja je potresla celu Srbiju: da je devojka od 17 godina oteta u sredu u centru Beograda. Prema njenim navodima, nju su četiri… »
4 Žene su me uvukle u kola, ošišale na ćelavo, tukle i davile u kofi! Maloletnica (17) oteta usred Beograda?!

4 Žene su me uvukle u kola, ošišale na ćelavo, tukle i davile u kofi! Maloletnica (17) oteta usred Beograda?!

Press 24.11.2017
Srednjoškolku (17) iz Beograda u sredu su otele četiri devojke, stavile u automobil i osam sati mučile u napuštenom objektu, nakon čega su je izbacile na ulicu, nedaleko od njene kuće! Foto: Ilustracija/Profimedia Maloletnica je navodno preživela… »

Vesti dana »