Povezane vesti

Kiji pustili snimak na kom Luna histeriše zbog nje, a onda je Slobina žena prvi put upotrebila reč ljubavnica i zapušila im…

Kiji pustili snimak na kom Luna histeriše zbog nje, a onda je Slobina žena prvi put upotrebila reč ljubavnica i zapušila im…

Telegraf 24.11.2017
Učesnicima Zadruge pušteni su snimci na kojima pričaju jedni o drugima, a najviše reakcija izazvali su oni u kojima su Luna i Sloba vodili "bitke" zbog Kije. Prethodne noći produkcija je ukućanima pustila nekoliko snimaka na kom jedni učesnici… »
Luna i Kija ogovarale Slobu, pa pričale kao najbolje drugarice! Kad je bio debeo nije ti se sviđao, a kad sam ga doterala u…

Luna i Kija ogovarale Slobu, pa pričale kao najbolje drugarice! Kad je bio debeo nije ti se sviđao, a kad sam ga doterala u…

Telegraf 24.11.2017
Kija i Luna su zaboravile na rivalstvo, i uz smeh su isprozivale Slobu. Luna Đogani, Kristina Kija Kockar i Milan Milošević su danas poveli jedan razgovor, a tiče se Slobe Radanovića, pa su dve ljute suparnice pričale kao najbolje drugarice i… »
Mogla sam da prevarim Slobu kad god sam htela: Kija priznala kada je zaista upoznala svog dečka i šta joj je on rekao pre…

Mogla sam da prevarim Slobu kad god sam htela: Kija priznala kada je zaista upoznala svog dečka i šta joj je on rekao pre…

Telegraf 24.11.2017
Kija je otkrila sve detalje svoje veze sa Andrijom Lazovićem. Tokom razgovora sa Milanom, Kija je ispričala da je svog dečka Andriju upoznala pre veze sa Slobom, ali da im tada "nije bilo vreme". Kiji pustili snimak na kom Luna histeriše zbog nje, a… »
Ovako se Kija zabavljala sa novim dečkom i pre nego što ju je Sloba prevario u Zadruzi! (VIDEO)

Ovako se Kija zabavljala sa novim dečkom i pre nego što ju je Sloba prevario u Zadruzi! (VIDEO)

Telegraf 24.11.2017
Kija i Andrija družili su se u Budvi u julu mesecu, barem ako je suditi po datumu kada je objavljen kratki video koji ćete videti. Kristina Kija Kockar od sredine oktobra u vezi je sa momkom Andrijom Lazovićem iz Budve. Kako smo 23. oktobra ekskluzivno… »
Luna gola pred Slobom! Đoganijeva se prvi put skinula u "Zadruzi"! (VIDEO)

Luna gola pred Slobom! Đoganijeva se prvi put skinula u "Zadruzi"! (VIDEO)

Telegraf 24.11.2017
Luna i Sloba su se opustili u garderoberu i nisu se obazirali na kamere. Izgleda da su se Luna i Sloba malo opustili, i Đoganijeva se po prvi put skinula pred kamerama. Kiji pustili snimak na kom Luna histeriše zbog nje, a onda je Slobina žena prvi put… »
Kao u paklu, rekla je: Prvo pomirenje Slobe i kije, a onda će Luna da... O, gospode! Ovo je sve luđe!

Kao u paklu, rekla je: Prvo pomirenje Slobe i kije, a onda će Luna da... O, gospode! Ovo je sve luđe!

Srbija danas 24.11.2017
Sve luđe iz trena u tren. Posle prave drame koja je nastala kada je Kristina Kija Kockar ušla u "Zadrugu", situacija se smirila, te je čak i ljubavnica njenog muža Slobe Radanovića, Luna Đogani, počela prijateljski da razgovara sa njim. Ovoga puta… »
Marko DNK najavio svoj povratak u "Zadrugu"! Nikoga nisam udario, ne znam što su me izbacili

Marko DNK najavio svoj povratak u "Zadrugu"! Nikoga nisam udario, ne znam što su me izbacili

Telegraf 24.11.2017
- Ostala mi je žena u rijalitiju, a ja sam sad sam i ne znam šta da radim - rekao je Marko DNK. Nakon što je izbačen iz "Zadruge" zbog fizičkog napada na Milana, Marko DNK kaže da je nevin i da nikoga nije udario, i dodaje kako je ubeđen da će se… »

Vesti dana »