Povezane vesti

Foto: I Novak bodrio "orlove" u Pioniru

Foto: I Novak bodrio "orlove" u Pioniru

Mondo 24.11.2017
I srpski teniser došao je da uživo pruži podršku Saletovoj ekipi. Foto: MN Press Reprezentacija Srbije počela je učešće u kvalifikacijama, a na prvom testu imala je i podršku Novaka Đokovića. Naš najbolji teniser u istoriji stigao je u halu… »
FOTO: Štimac se oprostio od reprezentacije na meču sa Austrijom

FOTO: Štimac se oprostio od reprezentacije na meču sa Austrijom

Vesti online 24.11.2017
Centar Vladimir Štimac posle EP u Istanbulu oprostio se od dresa sa državnim grbom. Pre meča u "Pioniru" između Srbije i Austrije na startu kvalifikacija za SP u Kini dobio je ovacije od beogradske publike. Predsednik KSS Predrag Danilović uručio je… »
Štimac dobio poseban dres (video)

Štimac dobio poseban dres (video)

Mondo 24.11.2017
Reprezentativcu Srbije koji se nedavno oprostio od nacionalnog dresa uručen specijalni poklon povodom 100 odigranih mečeva za "orlove" Vladimir Štimac ne nastupa na meču protiv Austrije na startu kvalifikacija za Mundobakset 2019, ali je uz selekciju… »
Štimcu počasti pre meča, njemu osećanja pomešana

Štimcu počasti pre meča, njemu osećanja pomešana

Sportske.net 24.11.2017
Štimac se oprostio od reprezentacije kao igrač, ali je došao da podrži svoje drugove. Dobio počasti od nacionalnog Saveza. Doskorašnji reprezentativac Srbije Vladimir Štimac odšao je da uživo podrži svoje drugove u kvalifikacionoj utakmici… »
Štimac podržava Orlove: Neka mlađi budu uspešniji od nas!

Štimac podržava Orlove: Neka mlađi budu uspešniji od nas!

Mozzart sport 24.11.2017
"Mnogo mi je čudno sve ovo, pomešana su mi osećanja, nikad nisam ovako sedeo pored. Ali, drago mi je da ih vidim i da vidim ovaj dres. Mnogo sam srećan", kaže čovek koji je od Košarkaškog saveza Srbije dobio uramljen dres kao poklon zbog 100… »
Štimcu dres sa brojem 100: Najveći trofej u mojoj karijeri

Štimcu dres sa brojem 100: Najveći trofej u mojoj karijeri

Sportski žurnal 24.11.2017
Štimac je posle letošnjeg Evropskog prvenstva odlučio da okonča reprezentativnu karijeru. Doskorašnjem košarkaškom reprezentativcu Srbije Vladimiru Štimcu uručen je u Beogradu uramljeni dres sa brojem 100 povodom 100 nastupa za nacionalni tim. -… »

Vesti dana »