Povezane vesti

Janković ostao bez pola Predsedništva: Naš cilj nije da rušimo Vučića

Janković ostao bez pola Predsedništva: Naš cilj nije da rušimo Vučića

Telegraf 25.11.2017
Janković kaže da je pokret organizacija koja će postojati jako dugo, iz koje će ljudi odlaziti i u nju dolaziti, te da ne vidi da pokretu preti bilo kakva opasnost - "upravo suprotno" Nova osipanja u Pokretu slobodnih građana. Dva člana… »
Janković više nema kud: Sad su ga svi ostavili kada je ponudio ostavku

Janković više nema kud: Sad su ga svi ostavili kada je ponudio ostavku

Srbija danas 25.11.2017
Pokret slobodnih građana se raspada. Saša Janković, lider Pokreta slobodnih građana, danas je ponudio ostavku na mesto predsednika stranke, koju je Skupština PSG jednoglasno odbila. Na vanrednoj skupštini Pokreta slobodnih građana od pet članova… »
Saša Janković predmet podsmeha na tviteru: Njegova nerazumna izjava o prozorima izazvala lavinu komentara!

Saša Janković predmet podsmeha na tviteru: Njegova nerazumna izjava o prozorima izazvala lavinu komentara!

Srbija danas 25.11.2017
"Pokret slobodnih građana otvara prozore" bila je inicijalna izjava koja je pokrenula lavinu komentara. Saša Janković još jednom je briljirao. Ovoga puta to se desilo na konferenciji za medije gde je izjavio:' Pokret slobodnih građana otvara… »
Janković ponudio ostavku na mesto predsednika PSG, skupština odbila

Janković ponudio ostavku na mesto predsednika PSG, skupština odbila

Radio 021 25.11.2017
Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković ponudio je ostavku na tu funkciju, ali je ta ona na vanrednoj Skupštini PSG jednoglasno odbijena. Mediji su ranije preneli i da su svi članovi Predsedništva stranke podneli ostavke, što iz PSG demantuju… »
Janković: PSG nije prihvatio moj predlog da me smene

Janković: PSG nije prihvatio moj predlog da me smene

N1 Info 25.11.2017
Lider PSG Saša Janković je rekao da taj pokret "otvara prozore da izađe sve ono što se ne oseća dovoljno dobro" a da uđe nova energija, novi kiseonik. Potvrdio je da je ponudio ostavku, ali da članovi i osnivači Pokreta o tome nisu želeli ni da… »
Jankovićev pokret nastavlja da se raspada: Pet članova Predsedništva PSG podnelo ostavke

Jankovićev pokret nastavlja da se raspada: Pet članova Predsedništva PSG podnelo ostavke

Srbija danas 25.11.2017
Rasulo u PSG-u. U toku je Skupština Pokreta slobodnih građana koja je počela u 13h, a na kojoj se raspravlja o stanju u Pokretu posle odlaska nekoliko istaknutih članova među kojima je i član Predsedništva Srđan Škoro. Pet članova Predsednistva… »

Vesti dana »