Povezane vesti

Mina nestala na nekoliko sati, a Đekson šokirao sve: Rekla mi je da će iseći sebi lice ako ne budem imao seks s njom!

Mina nestala na nekoliko sati, a Đekson šokirao sve: Rekla mi je da će iseći sebi lice ako ne budem imao seks s njom!

Telegraf 02.12.2017
Mina od jutros nije bila sa ostalim učesnicima, i niko od ukućana nije znao gde je ona. Od buđenja ukućana primetno je da Mina nije bila u kući, i svi su se pitali gde je maloletnica nestala. A novi šok je usledio kada se Vrbaški oko 16.25 časova… »
Luna, možeš kući! Kija otkrila svoja osećanja prema Slobi - On mi ovde najviše znači!

Luna, možeš kući! Kija otkrila svoja osećanja prema Slobi - On mi ovde najviše znači!

Srbija danas 02.12.2017
Preokret, sve je rekla. Gledaoci još uvek se nisu oporavili od Slobinog i Luninog seksa u štali, a zadrugari su preksinoć igrali igru istine koju je započela starleta Maca Diskrecija. Razume se, udarila je odmah na Slobu. - Slobo, ako kažeš da je… »
Luna pobesnela kada je čula priče da je Sloba bio lud za Radom, pa Manojlovićevoj poručila da manje balavi za Radanovićem!

Luna pobesnela kada je čula priče da je Sloba bio lud za Radom, pa Manojlovićevoj poručila da manje balavi za Radanovićem!

Telegraf 02.12.2017
Luna nije mogla da sakrije ljubomoru kada je čula tračeve o Slobi i Radi. Malo treba zadrugarima da se posvađaju, a ovoga puta je opšta prepirka počela zbog novinskih naslova koje su takmičari čitali. Kija će poludeti! U Zrenjaninu se pojavio… »
Kija će poludeti! U Zrenjaninu se pojavio bilbord posvećen Slobi, on će skakati od sreće kada čuje šta su mu fanovi…

Kija će poludeti! U Zrenjaninu se pojavio bilbord posvećen Slobi, on će skakati od sreće kada čuje šta su mu fanovi…

Telegraf 02.12.2017
Kija je Slobu ubeđivala da ga svi u Zrenjaninu pljuju, ali poruka na bilbordu ju je demantovala. Koliku pažnju izazivaju dešavanju u "Zadruzi" verovatno najbolje pokazuje bilbord sa porukom podrške Slobi koji je osvanuo u Zrenjaninu. Sloba progovorio… »
Volim te, neću da te oteram od sebe! Matora skupila hrabrost i pred svima rekla koliko je zaljubljena u Sanju, njih dve…

Volim te, neću da te oteram od sebe! Matora skupila hrabrost i pred svima rekla koliko je zaljubljena u Sanju, njih dve…

Telegraf 02.12.2017
Matora je "izašla iz plakara" i priznala je da voli Sanju. Sinoć je Matora skupila hrabrost i pred svima je priznala da voli i muškarce i žene, kao i da je zaljubljena u Sanju. Izdala me je najbolja drugarica: Teodora otkrila koliko ju je Luna… »
Zaneli se, pa zaboravili na kamere: Teodora pala na kolena ispred Anđela i počela da ga ljubi dole (VIDEO)

Zaneli se, pa zaboravili na kamere: Teodora pala na kolena ispred Anđela i počela da ga ljubi dole (VIDEO)

Telegraf 02.12.2017
Teodora je ljubila Anđela po raznim delovima njegovog tela, i nije je bio blam. Budući da su sada u fazi totalne zaljubljenosti, Teodora i Anđelo se ne odvajaju jedno od drugog, i jedva su dočekali da se osame u garderoberu. Izdala me je najbolja… »
Izdala me je najbolja drugarica: Teodora otkrila koliko ju je Luna povredila, Đoganijeva htela da propadne u zemlju (VIDEO)

Izdala me je najbolja drugarica: Teodora otkrila koliko ju je Luna povredila, Đoganijeva htela da propadne u zemlju (VIDEO)

Telegraf 02.12.2017
- Ja sam zaista o Luni mislila sve najbolje, želela sam da naše prijateljstvo traje, ali kada je dobila Slobu, sve je krenulo nizbrdo - poručila je Teodora. Iako je Luna pre nekoliko dana izjavila da se kaje jer je izdala Teodoru i Anđela… »
Sloba progovorio o seksu sa Lunom, a posle njegove šokantne izjave, upropastili su ga u komentarima na internetu! (VIDEO)

Sloba progovorio o seksu sa Lunom, a posle njegove šokantne izjave, upropastili su ga u komentarima na internetu! (VIDEO)

Telegraf 02.12.2017
Sloba je sve zapanjio svojom pričom o seksu sa Lunom. Izgleda da Slobi još niko nije objasnio da su kamere svuda i da malo toga može da se sakrije, i on je mrtav 'ladan posle žestokog seksa sa Lunom u štali, izjavio da on i njegova devojka nisu… »
Nije mi svejedno, nisam ja žena od kamena: Kija priznala šta zaista oseća prema Slobi (VIDEO)

Nije mi svejedno, nisam ja žena od kamena: Kija priznala šta zaista oseća prema Slobi (VIDEO)

Telegraf 02.12.2017
- Kroz posao sam naučila da kada avion pada, ja moram da budem sa osmehom - kaže Kija. Ko o čemu, Kija o Slobi, i ona je sada priznala šta oseća prema svom suprugu. Sloba progovorio o seksu sa Lunom, a posle njegove šokantne izjave, UPROPASTILI su… »

Vesti dana »