Povezane vesti
Tanasković: Prištini ne cvetaju ruže, i muslimani okreću leđa
Blic 03.12.2017
Ambasador Srbije pri Unesku Darko Tanasković izjavio je da se može zapaziti da kod pojedinih država opada entuzijazam za aktivno promovisanje međunarodne afirmacije Kosova. "U muslimanskim zemljama sve se bolje razume da u vezi sa statusom Kosova nema… »
Ni muslimanske zemlje ih ne podržavaju: Ovakva je budućnost samoproglašenog Kosova u međunarodnim organizacijama (video)
Pravda 03.12.2017
Ambasador Srbije pri Unesku Darko Tanasković izjavio je da kod pojedinih država opada entuzijazam za aktivno promovisanje međunarodne afirmacije samoproglašenog Kosova. - Najvažnije je da, razložno osnaženog samopouzdanja, trezveno sagledamo čitavu… »
Intervju sa ambasadorom Srbije pri unesku Darko Tanasković: Prištini i muslimani okreću leđa
Večernje novosti 03.12.2017
Nema islamske solidarnosti, jer na KiM islam nije ugrožen. Diplomatska borba ne prestaje, naša istina je bliža realnosti. OD STALNOG DOPISNIKA: PARIZ U SVETU se sve više shvata da je to što Srbija u vezi s Kosovom govori i zastupa neuporedivo bliže… »
Vesti dana »

Sunčani dani pred olujni vikend! Oglasio se RHMZ, evo šta nas čeka do kraja nedelje: Temperatura do 40 stepeni, pa pljuskovi sa grmljavinom
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

MUP: Demonstranti pokušali da nasilno uđu na Filozofski fakultet, policija sprečila upad
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Borba za opstanak na Kim: Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba
Blic pre 2 satajoš 1 povezana