Povezane vesti

SP Nemačka 2017: Bez kalkulacija protiv Koreje

SP Nemačka 2017: Bez kalkulacija protiv Koreje

Dnevnik 07.12.2017
Rukometašice Srbije sjajno igraju na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj, posle četiri odigrana meča naša reprezentacija je druga u D grupi sa dve pobede i dva nerešena rezulata i to protiv domaćina šampionata Nemačke i drugoplasirane ekipe minulog… »
Selektor bez protekcije: Ja sam za Mariju Ljubomir Obradović, a ne tata

Selektor bez protekcije: Ja sam za Mariju Ljubomir Obradović, a ne tata

Vesti online 07.12.2017
Zaželeli smo se da gledamo naše rukometašice kako na terenu igraju ovako dobro i složno. To se odrazilo i na rezultat, pa posle četiri kola grupe D Svetskog prvenstva u Nemačkoj imaju skor od dve pobede i dva remija. Iako sva slava pripada… »
Može li Srbija još bolje na Svetskom prvenstvu?

Može li Srbija još bolje na Svetskom prvenstvu?

Sportske.net 07.12.2017
Selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije Ljubomir Obradović rekao je danas da je njegova ekipa mogla da osvoji više bodova do sada na Svetskom prvenstvu, ali da je generalno zadovoljan. Srbija posle četiri kola ima po dve pobede i nerešena… »
Lekić: Protiv Koreje i teško i lepo

Lekić: Protiv Koreje i teško i lepo

Mondo 07.12.2017
Srpske rukometašice sa optimizmom iščekuju meč poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva. Reprezentacija Srbije utakmicom protiv Južne Koreje u Lajpcigu (petak, 20.30) završava nastup u grupi D šampionata sveta. Do sada su pobeđeni Kina i… »
Rukometašice poručuju: Nema euforije, Korejke igraju atipičan rukomet

Rukometašice poručuju: Nema euforije, Korejke igraju atipičan rukomet

Vesti online 07.12.2017
Dobra atmosfera u redovima srpskog tima preslikala se na teren gde je osvojeno šest bodova u prva četiri kola Svetskog prvenstva u Nemačkoj. Sa velikom dozom optimizma, ali i opreza, srpske rukometašice dočekuju naredn meč sa Južnom Korejom u petak… »
Isti aršin za sve u ekipi: Selektor rukometašica: Za ćerku sam Ljubomir Obradović, a ne tata

Isti aršin za sve u ekipi: Selektor rukometašica: Za ćerku sam Ljubomir Obradović, a ne tata

Sportal blic 07.12.2017
Iako naše rukomešice još ne znaju za poraz na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj, selektor Ljubomir Obradović ističe pred poslednji meč prve faze, u petak od 20.30 protiv Južne Koreje, da je situacija na tabeli mogla da bude i bolja po selekciju… »

Vesti dana »