Povezane vesti

Ronaldo preterao posle pete "Zlatne lopte": Najbolji sam u istoriji

Ronaldo preterao posle pete "Zlatne lopte": Najbolji sam u istoriji

Večernje novosti 08.12.2017
Svakoga poštujem, ali nisam video nikoga ko je bolji od mene. Niko nije postigao stvari koje sam ja učinio. Ne postoji kompletan igrač kao ja – rekao je portugalski as. DA je čudo od igrača, Kristijanu Ronaldu (32) ne može niko da ospori… »
Izjava koja će uzburkati svet: Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler u istoriji

Izjava koja će uzburkati svet: Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler u istoriji

Sportal blic 08.12.2017
“Zlatnu loptu” koju najboljem igraču sveta dodeljuje “Frans fudbal” prigrabio je Kristijano Ronaldo. Portugalac je peti put dobio ovo laskavo priznanje, ali jednom izjavom podigao je javnost na noge. Foto: Tanjug/AP Kristijano Ronaldo Na samoj… »
Kristijano Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler ikada

Kristijano Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler ikada

Hot sport 08.12.2017
Niko kao on! Barem ako pitate Kristijana Ronalda, petostrukog osvajača ‘Zlatne lopte’. Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo izjavio je danas da je on najbolji igrač u istoriji tog sporta. Svoje reči lako je obrazložio. – Ja sam najbolji… »
Cristiano Ronaldo: Želim sedam Zlatnih lopti

Cristiano Ronaldo: Želim sedam Zlatnih lopti

Al Jazeera 08.12.2017
Osvajanjem pete titule najboljeg igrača Ronaldo se izjednačio po broju osvojenih Zlatnih lopti s Lionelom Messijem. Najbolji nogometaš svijeta i zvijezda Real Madrida Cristiano Ronaldo, nakon što je peti put dobio Zlatnu loptu, postavio je ispred sebe… »
Njegova godina: Ronaldo: Želim još dve "Zlatne lopte" i sedmoro dece

Njegova godina: Ronaldo: Želim još dve "Zlatne lopte" i sedmoro dece

Sportal blic 08.12.2017
Najbolji fudbaler sveta i zvezda Reala Kristijano Ronaldo, nakon što je peti put u karijeri dobio "Zlatnu loptu", postavio je ispred sebe cilj da do kraja karijere osvoji još dve takve nagrade. Foto: FAUGERE FRANCK HANDOUT / EPA; Kristijano Ronaldo… »
Kristijano Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler ikada

Kristijano Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler ikada

Beta 08.12.2017
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo rekao je danas da je najbolji igrač u istoriji tog sporta. "Ja sam najbolji igrač u istoriji fudbala. Ne vidim da je iko bolji od mene, niko nije postigao stvari koje sam ja uradio i uradio sam ono što drugi ne… »
Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler u istoriji!

Ronaldo: Ja sam najbolji fudbaler u istoriji!

Mondo 08.12.2017
Uf... Moraćemo da vas konsultujemo oko ove izjave. Portugalska gol-mašina i najveća zvezda najvećeg kluba Evrope, Real Madrida, Kristijano Ronaldo (32), dobio je u četvrtak uveče na Ajfelovom tornju petu "Zlatnu loptu" u karijeri. Četvrti put u… »
Ronaldo: Još nije rođen bolji od mene

Ronaldo: Još nije rođen bolji od mene

Danas 08.12.2017
On se na vrhu večne liste izjednačio sa Lionelom Mesijem nakon što je u Parizu peti put u karijeri dobio "Zlatnu loptu " Frans fudbala za najboljeg fudbalera sveta. Reprezentativac Portugala i fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo veruje da još… »
Ronaldo najbolji svih vremena, evo šta će učiniti da ceo svet ubedi u to!

Ronaldo najbolji svih vremena, evo šta će učiniti da ceo svet ubedi u to!

Sportske.net 08.12.2017
On nema nikakvu dilemu, njegov plan je jasan. Ko bi mogao da ga spreči u ovome? Po Kristijanovom skromnom mišljenju, on je već sada najbolji igrač sveta svih vremena. Sinoć se izjednačio sa Mesijem po broju "Zlatnih lopti", sada je 5:5, ali Ronaldo… »
Izjednačio se sa Mesijem: Ronaldu peta Zlatna lopta

Izjednačio se sa Mesijem: Ronaldu peta Zlatna lopta

Večernje novosti 07.12.2017
Fudbaler Real Madrida ovogodišnji je dobitnik nagrade Zlatna lopta za najboljeg igrača sveta u 2017. godini, saopštio je magazin Frans fudbal. Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo ovogodišnji je dobitnik nagrade Zlatna lopta za najboljeg igrača… »
Krunisanje na Ajfelovom tornju: Ronaldo osvojio petu "Zlatnu loptu" i izjednačio se sa Mesijem

Krunisanje na Ajfelovom tornju: Ronaldo osvojio petu "Zlatnu loptu" i izjednačio se sa Mesijem

Sportal blic 07.12.2017
Još jedno priznanje za Kristijana Ronalda! As Reala dobio je petu "Zlatnu loptu" koju "Frans fudbal" dodeljuje najboljem fudbaleru u godini na izmaku. Foto: Instagram Kristijano Ronaldo Portugalac je krunisan u Parizu i to na Ajfelovom tornju, simbolu… »
Peta "Zlatna lopta" za Ronalda

Peta "Zlatna lopta" za Ronalda

Danas 07.12.2017
Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo oje peti put u karijeri, četvrti u poslednjih pet godina, osvojio "Zlatnu loptu" Frans fudbala. Drugi je bio Lionel Mesi, a treći Nejmar. Portugalski reprezentativac ponovio je prošlogodišnji uspeh kada je… »

Vesti dana »