Povezane vesti

Muta: Cedevita je favorit, ali idemo na pobedu

Muta: Cedevita je favorit, ali idemo na pobedu

Mondo 08.12.2017
Partizan u 11. kolu ABA lige u subotu očekuje težak duel u Beogradu. Foto: MN Press Posle mini serije poraza Partizan će se u subotu naći pred još jednim teškim zadatkom. U okviru 11. kola ABA lige u Beograd stiže Cedevita. Miroslav Nikolić… »
Dejan milojević: Nismo u dobroj situaciji, očekujem reakciju mojih igrača

Dejan milojević: Nismo u dobroj situaciji, očekujem reakciju mojih igrača

Hot sport 08.12.2017
Košarkaše Mega Bemaksa u subotu očekuje vrlo nezgodno gostovanje ekipi Igokee, u okviru 11. kola ABA lige, u kome će pokušati da prekinu niz loših rezultata. Porazom od Zadara u prošlom kolu tim iz Sremske Mitrovice je i treći meč za redom ostao… »
Nikolić: Partizan mora na pobedu protiv Cedevite

Nikolić: Partizan mora na pobedu protiv Cedevite

Sportski žurnal 08.12.2017
Trener košarkaša Partizana Miroslav Nikolić rekao je da njegova ekipa mora da ide na pobedu protiv Cedevite, uprkos tome što je protivnik favorit. - Ne treba tražiti opravdanje, oni jesu favoriti, ali mi moramo ići na pobedu - rekao je Nikolić u… »
Nikolić pred Cedevitu: Imamo mnogo problema, ali možemo do pobede

Nikolić pred Cedevitu: Imamo mnogo problema, ali možemo do pobede

Mozzart sport 08.12.2017
"Cedevita je jedna od tri najjače ekipe u ligi, uz Zvezdu i Budućnost. Ne treba o njima trošiti mnogo reči", podseća trener crno-belih. Uoči poslednjoj rundi prve polovine regionalnog šampionata Partizan u subotu dočekuje zagrebačku Cedevitu, a… »
Milojević: Nismo u dobroj situaciji

Milojević: Nismo u dobroj situaciji

Sportski žurnal 08.12.2017
Trener košarkaša Mege Dejan Milojević rekao je da njegova ekipa nije u dobroj situaciji i da će pokušati da igra kvalitetno u utakmici protiv Igokee. - Nismo u dobroj situaciji, ali verujem da će naša mlada ekipa uspeti da pokaže reakciju i da… »

Vesti dana »