Povezane vesti

Legenda: Džajić za Blicsport o Zvezdinom evropskom proleću: Napravili smo džinovski korak

Legenda: Džajić za Blicsport o Zvezdinom evropskom proleću: Napravili smo džinovski korak

Sportal blic 09.12.2017
Proslavljeni as Dragan Džajić je dan pre trijumfa nad Kelnom u intervjuu za „Blic“ rekao da je potreban samo jedan korak da bi se zima provela u mirnoj i radnoj atmosferi, a jesen okarakterisala kao fantastična. I bilo je tako, crveno-beli su… »
Održana Skupština veterana Zvezde: Kanga predstavljao prvi tim, Dušan Savić oduševljen uspehom

Održana Skupština veterana Zvezde: Kanga predstavljao prvi tim, Dušan Savić oduševljen uspehom

Sportal blic 09.12.2017
Ove subote održana je redovna godišnja Skupština veterana FK Crvena zvezda. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Dušan Savić Skupštini su prisustvovale brojne legende crveno-belih i aktivni članovi Skupštine kluba, i tom prilikom rekapitulirali su sve… »
Zanimljivi posetioci: Skupština veterana Zvezde imala gosta iz redova prvotimaca crveno-belih, tu su bila i dvojica bivših…

Zanimljivi posetioci: Skupština veterana Zvezde imala gosta iz redova prvotimaca crveno-belih, tu su bila i dvojica bivših…

Hot sport 09.12.2017
Danas je u medija centru stadiona „Rajko Mitić“ održana redovna skupština veterana Crvene zvezde, na kojoj je napravljena rekapitulacije svega urađenog u prethodnih godinu dana. Skupštini je prisustvovao veliki broj legendi kluba, a ispred… »
Gosti veterana Zvezde: Ex igrači Partizana i Kanga

Gosti veterana Zvezde: Ex igrači Partizana i Kanga

Mondo 09.12.2017
Skuština bivših igrača crveno-belih okupila je rukovodstvo kluba, goste iz Humske i Gelora Kangu. Foto: MN Press Pored konferencije za novinare trenera Zvezde Vladana Milojevića uoči utakmice protiv Borca, u Medija centru stadiona "Rajko Mitić" u… »
Dejan Davidovac: Pobeda u Madridu nam dala krila, odbrana ključ pobede nad Efesom

Dejan Davidovac: Pobeda u Madridu nam dala krila, odbrana ključ pobede nad Efesom

Hot sport 09.12.2017
Košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac ocenio je da je čvrsta odbrana na početku drugog poluvremena bila odlučujući faktor u pobedi protiv Efesa i dodao da je ekipa bila puna samopouzdanja posle trijumfa nad Real Madridom. -Drago mi je da smo… »
Davidovac: Još nas nosi samopouzdanje iz Madrida

Davidovac: Još nas nosi samopouzdanje iz Madrida

Sportski žurnal 09.12.2017
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su sinoć na svom terenu ekipu Efesa iz Turske sa 100:81 u utakmici 11. kola Evrolige. Košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac ocenio je da je čvrsta odbrana na početku drugog poluvremena bila odlučujući faktor u… »
Marko ili Slavoljub: Južnoamerički komentator u euforiji pobrkao ime strelca pobedonosnog gola Zvezde protiv Kelna (video)

Marko ili Slavoljub: Južnoamerički komentator u euforiji pobrkao ime strelca pobedonosnog gola Zvezde protiv Kelna (video)

Hot sport 09.12.2017
Marko ili Slavoljub, verujemo da navijačima Zvezde nije previše bitno . Važno je da su crveno-beli napokon dočekali evropsko „peoleće“. Crvena zvezda je protiv Kelna napravila nešto što nikome nije pošlo za rukom, a to je da iz prvog kola… »
Pionir, vera iz Madrida i prva Zvezdina "stotka"

Pionir, vera iz Madrida i prva Zvezdina "stotka"

Mondo 09.12.2017
Crveno-beli na krilima pobede u Madridu prvi put u Evroligi ubacili 100 poena. "Nadamo se da ćemo ovako i dalje", poručuju igrači Zvezde posle trijumfa. U ritmu iz Madrida i uz još bolju igru, košarkaši Zvezde prvi put su ove sezone "vezali"… »
Partizan i Zvezda ne igraju u Evropi istog dana

Partizan i Zvezda ne igraju u Evropi istog dana

Vesti online 09.12.2017
Partizan i Crvena zvezda u ponedeljak će saznati imena rivala u šesnaestini finala Lige Evrope. Oba tima su nepovlašćena, pa će u prvim mečevima biti domaćini. Ipak, po pravilima UEFA istog dana se ne mogu održati dve evropske utakmice u jednom… »
Nije samo novac: Terzić otkrio šta je sve Zvezdi donelo evropsko proleće

Nije samo novac: Terzić otkrio šta je sve Zvezdi donelo evropsko proleće

Sportal blic 09.12.2017
Crvena zvezda čekala je evropsko proleće čitavih 25 godina. Često osporavan, na rubu prokletstva, nekadašnji šampion Evrope i sveta 2017. godine izdigao se poput feniksa. Zajedno sa delegacijom tima sa stadiona "Rajko Mitić" gost Blicsporta bio je… »
Terzić otvoreno: Da izbegnemo Špance, a voleo bih...

Terzić otvoreno: Da izbegnemo Špance, a voleo bih...

Vesti online 09.12.2017
U Crvenoj zvezdi je već arhivirana pobeda nad Kelnom i plasman u nokaut fazu Lige Evrope. Sada se okreću žrebu šesnestine finala koji je u ponedeljak. Crveno-beli će biti nepovlašćeni, a to znači da će za protivnika dobiti neku jaku ekipu. - Bilo… »
U Zvezdi neće Špance, Terzić želi Milan

U Zvezdi neće Špance, Terzić želi Milan

Mondo 09.12.2017
"Svi željno iščekujemo ponedeljak", poruka je iz Ljutice Bogdana uoči žreba. Foto: MN Press Fudbaleri Crvene zvezde pripremaju se za nedeljni meč protiv Borca iz Čačka (16.30), ali razmišljaju i o žrebu za nokaut fazu Lige Evrope, zakazan za… »
Video Štimac: Naravno da mi je bilo čudno protiv moje Zvezde; Davidovac: Da i mi i fudbaleri nastavimo da pobeđujemo

Video Štimac: Naravno da mi je bilo čudno protiv moje Zvezde; Davidovac: Da i mi i fudbaleri nastavimo da pobeđujemo

Večernje novosti 09.12.2017
Možda se jednog dana vratim, pred kraj karijere, sada je vreme za mlađe da igraju – kaže Vladimir. Pred start sezone smo pričali o poziciji pleja, tako da sam donekle znao šta me čeka – priča Dejan. Dobio je Vladimir Štimac pred početak meča… »
Večiti ne mogu isti dan: Partizan igra na Sretenje, Zvezda na Dan zaljubljenih

Večiti ne mogu isti dan: Partizan igra na Sretenje, Zvezda na Dan zaljubljenih

Sportal blic 09.12.2017
Partizan i Crvena zvezda igraće na proleće u Ligi Evrope i obe ekipe će biti domaćini u prvim utakmicama. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Žreb je na programu u ponedeljak, a nepovlašćeni timovi prve mečeve igraju na svom terenu, tako… »
Zato je u zvezdi: Eksplozija Džejmsa Feldina koju su svi čekali /video/

Zato je u zvezdi: Eksplozija Džejmsa Feldina koju su svi čekali /video/

Sportal blic 09.12.2017
Konačno Džejms Feldin! U 11. kolu Evrolige, košarkaši Anadolu Efesa pali su u “Pioniru”, a Crvena zvezda je osim fantastične pobede (100:83) dobila i šutera kojem odbrana turskog tima nije mogla ništa. “Nezgodan sam kada uđe prvi šut” -… »
Zvezdan Terzić: Boaći odlazi, dolaze…

Zvezdan Terzić: Boaći odlazi, dolaze…

Hot sport 09.12.2017
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić istakao je danas za ‘Al Džaziru’ da se klub oporavio, ali da problemi nisu nestali. Ipak, ono što je za navijače bitnije jeste zimski prelazni rok, to jest ko će napustiti stadion ‘Rajko… »
Crveno-bela ljubav Štimac: Ma kako da mi ne bude čudno protiv moje Zvezde /video/

Crveno-bela ljubav Štimac: Ma kako da mi ne bude čudno protiv moje Zvezde /video/

Sportal blic 08.12.2017
Vladimir Štimac je ljubimac "delija". Navijači sa kojima je delio nezaboravne trenutke dočekale su ga ovacijama. U porazu svog Efesa od Crvene zvezde, bivši reprezentativac Srbije je postigao 12 poena. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Vladimir… »
Crveno-beli dani Zvezda razbila Efes, fudbaleri uživali u trijumfu košarkaša

Crveno-beli dani Zvezda razbila Efes, fudbaleri uživali u trijumfu košarkaša

Sportal blic 08.12.2017
Košarkaši Crvene zvezde jednostavno nisu mogli da izgube u 11. kolu Evrolige! Na krilima uspeha fudbalera koji su došli da ih bodre i prethodnog podviga u Madridu, srušili su Efes pred krcatim tribinama "Pionira" - 100:81. Foto: A. Dimitrijević / RAS… »
Ovacije ljubimcu: Nebojša Ilić uručio uramljen dres Vladimiru Štimcu /foto/

Ovacije ljubimcu: Nebojša Ilić uručio uramljen dres Vladimiru Štimcu /foto/

Sportal blic 08.12.2017
Pre početka utakmice 11. kola Evrolige između Crvene zvezde i Efesa, Zvezda je želela da se zahvali svom bivšem igraču Vladimiru Štimcu koji sada nosi dres turskog tima. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Vladimir Štimac i Nebojša Ilić… »
Zvezdino evropsko proleće: Evo kako su crveno-beli ispisali istoriju protiv Kelna /video/

Zvezdino evropsko proleće: Evo kako su crveno-beli ispisali istoriju protiv Kelna /video/

Sportal blic 08.12.2017
Crvena zvezda je zabeležila jedan od najvećih uspeha u poslednjih nekoliko godina. Pobedom nad Kelnom u Beogradu u poslednjem kolu grupne faze Lige Evrope, crveno-beli fudbaleri su obezbedili evropsko proleće. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS… »

Vesti dana »