Povezane vesti

Nikolić posle Cedevite: Nisam ovo zaslužio! Razlika je u kvalitetu igrača…

Nikolić posle Cedevite: Nisam ovo zaslužio! Razlika je u kvalitetu igrača…

Hot sport 09.12.2017
Trener košarkaša Partizana Miroslav Nikolić istakao je na konferenciji za medije posle poraza od Cedevite da ovu utakmicu ne doživljava kao kiks, kao i da se zbog zvižduka oseća loše. – Za mene lično, ovaj poraz uopšte nije kiks. Jesmo slabo… »
Nikolić posle zvižduka Grobara: Loše se osećam, nisam ovo zaslužio, i ja sam neki Partizanovac (video)

Nikolić posle zvižduka Grobara: Loše se osećam, nisam ovo zaslužio, i ja sam neki Partizanovac (video)

Sportski žurnal 09.12.2017
Trener Partizana Miroslav Nikolić rekao je da poraz od Cedevite za njega nije kiks i istakao da se oseća loše zbog zvižduka publike i da misli da to nije zaslužio. – Za mene lično, ovaj poraz uopšte nije kiks. Jesmo slabo igrali, u odlučujućim… »
Kako se osećam zbog prozivki? Loše! Ja sam partizanovac, nisam to zaslužio

Kako se osećam zbog prozivki? Loše! Ja sam partizanovac, nisam to zaslužio

Mozzart sport 09.12.2017
"Ja teram igrače non stop da usavršavaju svoju igru. Pecarski sa 17 godina ne može da se snađe protiv ovako brzih ekipa. A mora i on da popravi odbranu. Da zasluži treningom minutažu, a ne da mu neko poklanja", prokomentarisao je Miroslav Nikolić… »
Muta o povicima publike: "Teško mi je, nisam to zaslužio"

Muta o povicima publike: "Teško mi je, nisam to zaslužio"

Sportske.net 09.12.2017
"Muta" Nikolić progovorio je i o povicima iz publike, a rekao je da poraz od Cedevite ne smatra "kiksom". Trener Partizana Miroslav Nikolić priznao je da ne voli da čuje skandiranja publike "Muto, odlazi", a ocenio je da poraz od Cedevite nije "kiks"… »

Vesti dana »