Povezane vesti
Administrativne takse moguće platiti i preko interneta
RTK 13.12.2017
Administrativne takse za, na primer, lična dokumenta, produženje registracije, od juče je moguće platiti preko interneta. Građani to mogu da učine na portalu e-uprave, upotrebom „master“, “maestro”, “viza” ili “dina” platnih kartica. Premijerka Ana… »
Plaćanje iz fotelje: Počelo plaćanje usluga preko portala eUprave
Telegraf 13.12.2017
- To će omogućiti i onima koji se ne osećaju bezbedno da koriste ove usluge da kraće čekaju u redovima, jer će svi ostali građani moći to da obave od kuće - istakla je Brnabićeva. Građani od danas mogu da plaćaju administrativne takse za lična dokumenta… »
Vesti dana »
U Beogradu u 8 časova neverovatnih 30 stepeni! RHMZ upravo objavio nove, alarmantne brojke: Izdržite još danas i sutra, sledi najgori udar ekstremne vreline
Blic pre 20 minutajoš 22 povezane
Đedović: Zbog niskog Dunava upitan uvoz 20.000 tona dizela, državne rezerve za situacije krajnje nužde
Insajder pre 40 minutajoš 14 povezanih
Broj poginulih u ruskom napadu na Kijev porastao na 14, povređeno 27 osoba
NIN pre 5 minutajoš 16 povezanih
Tramp: Dogovor o otvaranju Ormuskog moreuza mogao bi da bude postignut već danas
N1 Info pre 14 minutajoš 13 povezanih
Stanković još bez velike pobede na putu ka Ligi šampiona – Zvezda sad mora kao protiv Bode Glimta
RTS pre 1 satjoš 12 povezanih


