Povezane vesti

Mladić pesnicom udario kontrolora

Mladić pesnicom udario kontrolora

Politika 13.12.2017
M. Adamović, radnik „Bus plusa”, od siline udara pao na beton, počeo jako da krvari i gubi svest. – U pomoć povređenom priskočile kolege posle čega mu je ukazana lekarska pomoć. Kontroloru „Bus plusa” M. Adamoviću povređena je glava u… »
Ispovest pretučenog kontrolora posle izlaska iz bolnice: Nisam ni slutio šta će se desiti, udario me pesnicom jer sam mu…

Ispovest pretučenog kontrolora posle izlaska iz bolnice: Nisam ni slutio šta će se desiti, udario me pesnicom jer sam mu…

Telegraf 13.12.2017
- Taj dečko mi nije ni u jednom trenutku zapretio, niti je pokazivao znake agresije - priseća se napadnuti kontrolor. Kontrolor Busplusa Adamović, koji je danas brutalno udaren na izlasku iz autobusa broj 18, posle zbrinjavanja na VMA pušten je na… »
Krvava scena na stajalištu u Beogradu: Kontrolora napao putnik, pa pao i udario glavom u beton!

Krvava scena na stajalištu u Beogradu: Kontrolora napao putnik, pa pao i udario glavom u beton!

Kurir 13.12.2017
Ovo je 21. napad na kontrolore ove godine, koji je zahtevao intervenciju policije i Hitne pomoći. Kontrolor je putnika, bez uredne vozne isprave, zamolio da napusti vozilo. Revoltiran putnik je, prilikom izlaska, svom snagom udarao kontrolora po glavi… »
Putnik naneo teške povrede kontroloru BusPlusa

Putnik naneo teške povrede kontroloru BusPlusa

N1 Info 13.12.2017
Kontrolor BusPlusa M. A. zadobio je teške povrede glave u napadu koji se dogodio na liniji 18, na stajalištu SC Eko u naselju Braće Jerković. Kako navodi Apex, kontroloru je na Vojnomedicinskoj akademiji konstatovan težak prelom nosne kosti. Do… »

Vesti dana »