Povezane vesti
Ferrari blizu ostvarenja cilja da proizvodi 10.000 vozila godišnje?
Vrele gume 14.12.2017
Ranije nego što je planirano: Ferrari blizu ostvarenja cilja da proizvodi 10.000 vozila godišnje? Ferrari je sebi zacrtao za cilj proizvodnju od 10.000 automobila godišnje, a sada je na putu da to ostvari ranije nego što je planirano. Kompanija Ferrari… »
Ferrari uvodi drugu smenu u proizvodnji
Auto blog 14.12.2017
Ferrari planira da uvede drugu radnu smenu u proizvodnji, zahvaljujući velikom porastu porudžbina. Ferrari planira da od naredne godine uvede drugu radnu smenu u proizvodnji, zahvaljujući velikom porastu porudžbina. Kako bi proizvodnja dostigla povećanu… »
Vesti dana »
"Odličan i sadržajan razgovor" Vučić se sastao sa Koštom: "Samo kroz iskren dijalog možemo da gradimo bezbedniju budućnost za sve građane" (foto, video)
Blic pre 2 minutajoš 20 povezanih
(VIDEO) Vozaču gradskog autobusa pozlilo na Brankovom mostu, izgubio svest, udario u zaštitnu ogradu
N1 Info pre 31 minutajoš 19 povezanih
Nakon tmurnog jutra, danas postepena stabilizacija vremena, do 25 stepeni
N1 Info pre 1 satjoš 17 povezanih
Ministarka Đedović Handanović nastavlja pregovore s Gaspromnjeftom: Pregovori za prodaju NIS-a idu u dobrom smeru
Kurir pre 31 minutajoš 14 povezanih
Udar na Trampa iz Donjeg doma Kongresa: Podržali rezoluciju o ograničavanju rata sa Iranom
Sputnik pre 1 satjoš 15 povezanih


