Povezane vesti

Bora nasrnuo na Teodoru, i - auć: Obezbeđenje ga jedva razvojilo, a nakon haosa usledilo... (video)

Bora nasrnuo na Teodoru, i - auć: Obezbeđenje ga jedva razvojilo, a nakon haosa usledilo... (video)

Srbija danas 15.12.2017
Nova frka! Zadrugari su sinoć imala dva nastupa u studiju u Šimanovcima, na pesme Ere Ojdanića i Tejlor Svift. Pobedu su odneli učesnici koji su nastupali uz pesmu "Mešaj svojim telom", a kao nagradu tri dobrovoljca su dobila mogućnost da odu u… »
Tuča u zadruzi: Pomahnitali Anđelo skočio na sto, hteo da rastrgne Boru, troje ljudi ga oborilo na zemlju, Teodora umalo…

Tuča u zadruzi: Pomahnitali Anđelo skočio na sto, hteo da rastrgne Boru, troje ljudi ga oborilo na zemlju, Teodora umalo…

Telegraf 15.12.2017
U potpunom haosu nije se znalo ko koga udara i psuje. Sukob između Bore i Anđela koji je počeo noćas, nastavio se i danas i Ranković je izgubio živce i hteo je da se fizički obračuna sa Borom. Razvaliću ti glavu! Bora se umalo potukao sa… »
Hvatala se za glavu, kukala i molila... Mina u suzama, više nego ikad uplašena za svoju porodicu! (VIDEO)

Hvatala se za glavu, kukala i molila... Mina u suzama, više nego ikad uplašena za svoju porodicu! (VIDEO)

Telegraf 15.12.2017
Mina Vrbaški poverila se Drvetu kako poslednjih dana s razlogom strahuje za svoju mamu. Mina Vrbaški izjadala se u Rajskom vrtu, moleći Drvo ga da joj pomogne da čuje svoju mamu, jer misli da nešto nije u redu kod kuće. TUČA U ZADRUZI: Pomahnitali… »
Život se ne lajkuje na Fejsbuku: Lepa Brena uputila jaku poruku mladima! (VIDEO)

Život se ne lajkuje na Fejsbuku: Lepa Brena uputila jaku poruku mladima! (VIDEO)

Telegraf 15.12.2017
- Svaki roditelj je dužan da prati svoje dete. Ja sam bila kao inspektor svojoj deci, mislim da smo ih ja i moj suprug edukovali u vezi svega toga - izjavila je Brena. Pevačica Lepa Brena smatra da mlade na društvenim mrežama vrebaju brojne opasnosti… »
Raskalašna Maca pred svima mazila Boru, pa ga uhvatila za međunožje! (VIDEO)

Raskalašna Maca pred svima mazila Boru, pa ga uhvatila za međunožje! (VIDEO)

Telegraf 15.12.2017
Maca je spopala Boru, a njegova reakcija je bila urnebesna. Iako njih dvoje navodno nisu u vezi, Maca ne odustaje od Bore, i bez blama ge je pred svima uhvatila za penis. Razvaliću ti glavu! Bora se umalo potukao sa Teodorom, a onda je doleteo Anđelo u… »
Razvaliću ti glavu! Bora se umalo potukao sa Teodorom, a onda je doleteo Anđelo u gaćama i počeo je rusvaj! (video)

Razvaliću ti glavu! Bora se umalo potukao sa Teodorom, a onda je doleteo Anđelo u gaćama i počeo je rusvaj! (video)

Telegraf 15.12.2017
Teodora i Bora su se žestoko posvađali zbog hrane, a malo je falilo da se Santana i Anđelo potuku. Zadrugari su sinoć imali dva nastupa u studiju u Šimanovcima. Pobednička ekipa bila je nagrađena tako što su dobili mogućnost da tri dobrovoljca… »

Vesti dana »