Povezane vesti
Sukob U Skupštini! Radulović: Imate slabe živce; Vujović: Neću ovo da trpim
Telegraf 15.12.2017
Ministar finansija je na kratko napustio sednicu odbora za finansije i za evropske integracije. Ministar finansija Dušan Vujović i lider Dosta je bilo Saša Radulović su se danas oštro raspravljali u Skupštini Srbije, zbog čega je ministar na kratko… »
Burno na odboru, Vujović izašao jer ga Radulović "šikanira"
N1 Info 15.12.2017
Ministar finansija Dušan Vujović i lider "Dosta je bilo" Saša Radulović oštro su polemisali na zajedničkoj sednici dva skupštinska odbora zbog čega je ministar nakratko napustio sednicu. Pošto je Vujović predstavio program ekonomskih reformi Srbije od… »
Vujović: Do 2020. stižemo Mastriht-javni dug do 60 odsto BDP-a
Studio B 15.12.2017
Srbija će do 2020. dostići kriterijume Mastrihta koji predviđaju da javni dug ne prelazi 60 odsto BDP-a, izjavio je danas ministar finansija Dušan Vujović predstavljajući Program ekonomskih reformi (ERP) 2018-2020. „Cilj programa je očuvanje fiskalne… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Vlada Kanade primorala sindikat stjuardesa i kompanije Er Kanada na arbitražu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana