Povezane vesti

Osmak povređen u tuči sa vršnjakom u blizini škole u Rakovici

Osmak povređen u tuči sa vršnjakom u blizini škole u Rakovici

Politika 15.12.2017
Dva osmaka beogradske Osnovne škole „Vladimir Rolović” u Rakovici potukli su se u neposrednoj blizini te škole, nezvanično saznaje Beta. U toj tuči, jedan od njih dvojice zadobio je povrede oštrim predmetom zbog kojih je prebačen na… »
Krvavi obračun učenika na Petlovom brdu Zbog "provokacije", osmak šilom povredio vršnjaka (foto)

Krvavi obračun učenika na Petlovom brdu Zbog "provokacije", osmak šilom povredio vršnjaka (foto)

Večernje novosti 15.12.2017
P. K.(14), učenik osmog razreda, ranjen je oko 13 časova, nedaleko od Osnovne škole "Vladimir Rolović" na Petlovom brdu. Identifikovan napadač N. P.(14), takođe osmak. NIZU vršnjačkog nasilja čini se da nema kraja! Poslednji incident koji je… »
Horor u Rakovici: Osnovac izboden nožem u blizini škole

Horor u Rakovici: Osnovac izboden nožem u blizini škole

Blic 15.12.2017
Učenik osmog razreda P. K. (14) uboden je danas nožem, dva puta u leđa, u neposrednoj blizini Osnovne škole "Vladimir Rolović" na Petlovom brdu! Srećom, prema poslednjim informacijama sa VMA on se nalazi u stabilnom stanju. Incident se odigrao danas… »
Učenik 8. razreda izboden nedaleko od škole na Petlovom brdu

Učenik 8. razreda izboden nedaleko od škole na Petlovom brdu

N1 Info 15.12.2017
Učenik osmog razreda P. K. (14) ranjen je oko 13 časova nedaleko od Osnovne škole "Vladimir Rolović" na Petlovom brdu, objavile su Večernje novosti. Dodaje se da je identifikovan napadač N. P.(14), takođe osmak. Incident se dogodio na šetalištu… »
Učenik izboden nožem na Petlovom brdu: Još jedan užasan slučaj vršnjačkog nasilja

Učenik izboden nožem na Petlovom brdu: Još jedan užasan slučaj vršnjačkog nasilja

Telegraf 15.12.2017
Hitna pomoć ga je prevezla na VMA. U blizini OŠ " Vladimir Rolović" u ulici Omladinsko šetalište na Petlovom brdu, učenik osmog razreda P. K.(14) je oko 13 časova izboden oštrim predmetom, najverovatnije nožem, dva puta u leđa. Udarao me… »
Udarao me pištoljem po glavi, tukao me dok nisam izgubio svest: Ispovest prebijenog inspektora iz bolesničke postelje (foto)

Udarao me pištoljem po glavi, tukao me dok nisam izgubio svest: Ispovest prebijenog inspektora iz bolesničke postelje (foto)

Telegraf 15.12.2017
Sve se odigralo ispred porodične kuće Milana Trtice. Tu su ga napadači vrebali, u mraku. Bivši inspektor Milan Trtica (58), koji je brutalno pretučen 12. novembra u Kumodraškoj ulici, na današnjem saslušanju u Drugom osnovnom tužilaštvu potvrdio… »
Obrt u slučaju Tigra: Milan Trtica saslušan u tužilaštvu, njegova izjava zapanjila je sve

Obrt u slučaju Tigra: Milan Trtica saslušan u tužilaštvu, njegova izjava zapanjila je sve

Telegraf 15.12.2017
Policajac je u ponedeljak dao iskaz u kom je rekao da su ga ispred njegove kuće u Kumodraškoj ulici tukla dva muškarca. Milan Trtica (58), bivši policijski inspektor koji je brutalno pretučen 12. novembra u Kumodraškoj ulici, na saslušanju u Drugom… »

Vesti dana »