Povezane vesti
Marin Le Pen: EU je katastrofalna organizacija koja ubija Evropu
Pravda 17.12.2017
Lideri ultradesničarskih stranaka iz Francuske, Holandije i drugih zemalja sastali su se danas u Pragu kako bi razgovarali o idejama za evropsku budućnost i interkontinentalnoj saradnji udaljenoj od Evropske unije. Kako prenosi AP, liderka ultra… »
Evropski desničari protiv EU
Danas 17.12.2017
Predstavnici evropske krajnje desnice dogovorili su se na dvodnevnom sastanku u Pragu da će zajedno raditi na novom modelu saradnje u Evropi, daleko od onoga što čini Evropska unija, javlja AP. Lideri partija iz Francuske, Holandije i drugih zemalja… »
Lideri desnice u Evropi na sastanku o saradnji dalekoj od EU
Blic 16.12.2017
Lideri ultradesničarskih stranaka iz Francuske, Holandije i drugih zemalja sastali su se danas u Pragu kako bi razgovarali o idejama za evropsku budućnost i interkontinentalnoj saradnji udaljenoj od Evropske unije. Kako prenosi AP, liderka ultra… »
Vesti dana »

VJT: Jedan od učesnika protesta u Beogradu sklopio sporazum o priznanju krivice
Danas pre 15 minutajoš 33 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 45 povezanih

Poverenica poručila da je neprihvatljiva retorika nasilja i podsticanje atmosfere straha, reagovala Brnabić
Radio 021 pre 1 satjoš 15 povezanih

"Crveni tepih za diktatora i ratnog zločinca": Ukrajinski mediji besni zbog Trampovog kraljevskog tretmana prema Putinu: "To je bolesno i sramotno" (foto)
Blic pre 4 minutajoš 73 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 23 povezane