Povezane vesti

Partizan zove navijače na oproštaj od Evrokupa

Partizan zove navijače na oproštaj od Evrokupa

Sportske.net 17.12.2017
Crno-beli u utorak igraju poslednju utakmicu u Evrokupu ove sezone pred domaćim navijačima. Biće to novi duel nekadašnjih prvaka Evrope. Promena trenera bar na prvi pogled donela je rezultat crno-belima koji su sinoć bili veoma ubedljivi u 12. kolu… »
Uveo Čanka u prvi tim, sada mu bio trenerski rival: Lukajić: Gode mi ovacije "grobara"

Uveo Čanka u prvi tim, sada mu bio trenerski rival: Lukajić: Gode mi ovacije "grobara"

Sportal blic 17.12.2017
Željko Lukajić, sada trener MZT-a, a pre 24 godine Partizana, dočekan je u subotu u hali "Aleksandar Nikolić" aplauzima pred početak meča ova dva tima, a publika je tako pozdravila i Đorđa Majstorovića, bivšeg centra crno-belih. Foto: Aleksandar… »
Čanak: Izuzetno bitna pobeda, pamtiću ovaj dan do kraja života

Čanak: Izuzetno bitna pobeda, pamtiću ovaj dan do kraja života

Večernje novosti 16.12.2017
Izuzetno bitna pobeda za nas. Bila je očigledna reakcija ekipe. Svako ko je u košarci zna da za dva dana ne može da se napravi ne znam kakva promena u taktičkom smislu, kaže Nenad Čanak. Trener košarkaša Partizana Nenad Čanak rekao je da je… »
Posle debija: Čanak: Pamtiću ovaj dan do kraja života

Posle debija: Čanak: Pamtiću ovaj dan do kraja života

Sportal blic 16.12.2017
Trener košarkaša Partizana Nenad Čanak nije mogao da ima bolji debi na klupi crno-belih od ubedljivog trijumfa nad MZT-om sa 112:94 u 12. kolu ABA lige. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nenad Čanak i Andreja Stevanović Tako je ekipa iz… »
Raspucao se: Andrić postigao 29 poena za crno-belo slavlje: Dugo me nije bilo

Raspucao se: Andrić postigao 29 poena za crno-belo slavlje: Dugo me nije bilo

Sportal blic 16.12.2017
Jednu od najboljih partija u karijeri prikazao je košarkaš Partizana Mihajlo Andrić u pobedi nad MZT-om sa 112:94, u 12. kolu ABA lige. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Mihajlo Andrić Šuter crno-belih je posebno blistao u drugom… »
Savršen debi Čanka: Nestvarno poluvreme Partizana za debakl MZT-a

Savršen debi Čanka: Nestvarno poluvreme Partizana za debakl MZT-a

Večernje novosti 16.12.2017
Košarkaši Partizana pobedili su danas u Beogradu skopski MZT sa 112:94 (32:19, 37:23, 19:28, 24:24), u utakmici 12. kola ABA lige. Sve je lakše sa Nenadom Čankom... Košarkaši Partizana, pod komandom novog trenera, u duelu sa MZT Skopljem vratili su… »

Vesti dana »