Повезане вести
Петар Матић, власник "Ушћа", купује Меркатор Београд
Радио 021 18.12.2017
МПЦ група, у власништву Петра Матића, купује тржни центар Меркатор Београд на Новом Београду, сазнаје Блиц. Меркатор центар Београд је један од првих тржних центара у Београду са површином од око 22.000 метара квадратних и скоро… »
Петар Матић, власник МПЦ групе, купује тржни центар Меркатор на Новом Београду
Нова економија 18.12.2017
МПЦ група, у власништву Петра Матића, купује тржни центар Меркатор Београд на Новом Београду, незванично сазнаје Блиц. Меркатор центар Београд је један од првих тржних центара у Београду са површином од око 22.000 метара… »
Блиц сазнаје: Петар Матић, власник "Ушћа", купује тц Меркатор
Блиц 18.12.2017
Како “Блиц” незванично сазнаје, МПЦ група купује тржни центар „Мерцатор Београд“ на Новом Београду. Мерцатор центар Београд је један од првих тржних центара у Београду са површином од око 22.000 метара квадратних и скоро 70… »
Вести дана »
Министарка: Гасна интерконекција Србија-Северна Македонија крајем 2027.
Нови магазин пре 1 сатјош 33 повезане
Пулмолошкиња упозорава: Свака десета смрт новорођенчади узрокована је аерозагађењем
Н1 Инфо пре 3 сатајош 1 повезана
Десетине хиљада на протестима широм Италије током генералног штрајка
Бета пре 3 сатајош 14 повезаних
Цене производа рибарства и пољопривреде у октобру веће за 8,6% у односу на прошлу годину, највећа поскупљења у сектору жита, чак 15,4%
Југмедиа пре 3 сатајош 16 повезаних




