Povezane vesti

Ona zaslužuje da znate koliko je lepa bila... Rada Manojlović objavila prvu zajedničku sliku sa pokojnom majkom, a poruka…

Ona zaslužuje da znate koliko je lepa bila... Rada Manojlović objavila prvu zajedničku sliku sa pokojnom majkom, a poruka…

Telegraf 18.12.2017
Pevačica je raznežila sve porodičnom fotografijom koju je objavila na Instagramu. Rada Manojlović nikada nije krila koliko je vezana za svoju porodicu, tačnije za oca i sestru Mariju, budući da je majku izgubila prerano, 2005. godine, sa svojih 20… »
Teška životna priča - Lekove sam pila zbog... Rada otkrila kako se skinula sa antidepresiva!

Teška životna priča - Lekove sam pila zbog... Rada otkrila kako se skinula sa antidepresiva!

Srbija danas 18.12.2017
Sada je jača nego ikad. Pevačica Rada Manojlović iskreno je progovorila o teškim periodima koje je prebrodila, te o trenucima kada se borila čak i sa depresijom i pila lekove sa kojih se jedva skinula. Folk zvezda istakla da je presudno za nju da se… »
Polugoli u krevetu! Evo kako su se Luna i Gastoz zabavljali u Grčkoj, dok su bili u šemi iako je on imao devojku! (VIDEO)

Polugoli u krevetu! Evo kako su se Luna i Gastoz zabavljali u Grčkoj, dok su bili u šemi iako je on imao devojku! (VIDEO)

Telegraf 18.12.2017
Upali su im u sobi, a oni su bili ispod pokrivača, kada su videli da ih snimaju Luna i Gastoz su burno odreagovali. Luna Đogani letos je snimala spot za pesmu pod nazivom "Prevara" koju izvode Ognjen Amidžić, Gazda Paja i Marko Kon. Spot je sniman na… »
Lekove sam pila jer sam dobar čovek... Ispovest Rade Manojlović o antidepresivima i tome šta je presudilo da prestane da ih…

Lekove sam pila jer sam dobar čovek... Ispovest Rade Manojlović o antidepresivima i tome šta je presudilo da prestane da ih…

Telegraf 18.12.2017
Mnogo teških perioda je iza Rade Manojlović, a onaj koji spada u najteže jeste i period kada je završila na lekovima, sa kojih se jedva skinula. Kako sada kaže, presudno je bilo poznantsvo sa Harisom Berkovićem. Iako važi za jednu od… »

Vesti dana »