Повезане вести
Филм "Мадам" од четвртка у домаћим биоскопима (фото) (видео)
Телеграф 20.12.2017
Филм МАДАМ је комедија за даме, прављена од стране дама. Прелепа комедија "МАДАМ" са Роси Де Палмом у главној улози и у режији Аманде Стирс овог четвртка долази у српске биоскопе. Како би мало зачинили свој брак, Ен (Тони… »
Четири нова филма у Синеплексу
Ритам града Кг 20.12.2017
Од сутра ће на репертоару биоскопа „Цинеплекскс Крагујевац Плаза“ бити четири нова филма: „Мадам“, „Питцх Перфецт 3: На путу до Звезда“, „Музеј чудеса“ и претпремијерно „Величанствени шоумен“. „Мадам“ – Филм Мадам је урнебесна… »
САМО ЗА ДАМЕ: Специјална пројекција комедије "Мадам" у четвртак у ЦинеСтару
Мој Нови Сад 20.12.2017
У четвртак, 21. децембра, у 20 часова, у биоскопу ЦинеСтар Нови Сад 4ДКС биће приређен прави празник за припаднице лепшег пола. Традиционална Цинелади пројекција овога пута вам представља филм "Мадам" – комедију за даме… »
Вести дана »

Обележен Дан сећања на српске жртве у Другом светском рату и трагедију у Крагујевцу
РТС пре 59 минутајош 41 повезана

Србија између чекића и наковња: Забраном транзита руског гаса кроз територију ЕУ над Србијом подиже енергетску гвозден
Мондо пре 14 минутајош 46 повезаних

Због пожара МОЛ-овој рафинерији нафте у Мађарској могуће последице по Србију
Слободна Европа пре 1 сатјош 39 повезаних

Атентатор на словачког премијера Фица осуђен на 21 годину затвора
BBC News пре 4 сатијош 28 повезаних

Анонимни званичник Беле куће потврдио сумње: Трамп и Путин се неће састати у блиској будућности
Мондо пре 59 минутајош 68 повезаних