Povezane vesti

Vujošević dobio Partizan na sudu - dug 113.000 evra

Vujošević dobio Partizan na sudu - dug 113.000 evra

Politika 21.12.2017
Nekadašnji trener košarkaša Partizana Duško Vujošević dobio je spor na sudu protiv crno-belih i dao klubu rok od sedam dana da mu isplati dug od 113.000 evra, otkrio je predsednik Ostoja Mijailović. „Mislim da je Vujošević obeležio jedan deo… »
Objašnjenje vujoševića: Potrebne su mi pare za transplataciju bubrega! A gospodin Ostoja neka zna…

Objašnjenje vujoševića: Potrebne su mi pare za transplataciju bubrega! A gospodin Ostoja neka zna…

Hot sport 21.12.2017
Nakon što je predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović obelodanio da Duško Vujošević potražuje 113.000 evra na ime dugovanja, nismo dugo čekali na obrazloženje iskusnog stručnjaka. Bivši trener Partizana i legenda tog kluba, Duško Vujošević, u… »
Vujošević dobio Partizan na sudu, očekuje isplatu 113.000 eura

Vujošević dobio Partizan na sudu, očekuje isplatu 113.000 eura

Al Jazeera 21.12.2017
Vujošević kaže da je bio spreman raditi besplatno, ali ne i na to da ga besplatno otjeraju. Nekadašnji trener košarkaša Partizana Duško Vujošević dobio je spor na sudu protiv "crno-bijelih" i dao klubu rok sedam dana da mu isplati dug od 113.000… »
Loša vest za Partizan - Vujošević poslao poruku koja ne sluti na dobro

Loša vest za Partizan - Vujošević poslao poruku koja ne sluti na dobro

Sportske.net 21.12.2017
Trofejni stručnjak poručio je da navijači vrlo dobro znaju istinu o dugovanjima koje Partizan ima prema njemu i da zbog toga nema nameru da se bilo kome pravda. Košarkaški klub Partizan NIS suočiće se sa ozbiljnim problemima ukoliko u roku od sedam… »
Duško Vujošević: Ovo su mi pare za transplataciju!

Duško Vujošević: Ovo su mi pare za transplataciju!

Mozzart sport 21.12.2017
"Svi pravi ljudi u Partizanu znaju koliko sam radio na štetu Partizana, a ljudi koji su sad preuzeli klub moraju da shvate da su preuzeli i obaveze. Da ne prete bankrotom, tako predsednik može da bude i moj kum Miša Tumbas. Znam da je situacija teška"… »
Vujošević za Blicsport o dobijenom sporu sa Partizanom: Od tih 100.000 evra treba da odem i na transplataciju bubrega

Vujošević za Blicsport o dobijenom sporu sa Partizanom: Od tih 100.000 evra treba da odem i na transplataciju bubrega

Sportal blic 21.12.2017
Bivši trener košarkaša Partizana Duško Vujošević je za Blicsport pričao o dobijenom sporu sa crno-belima, kao i o izjavama predsednika kluba Ostoje Mijailovića, a oktrio nam je i za šta mu je novac, između ostalog, najpotrebniji. Foto: A… »
Dule dobio na sudu - Partizanu 7 dana da plati dug!

Dule dobio na sudu - Partizanu 7 dana da plati dug!

Sportske.net 21.12.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević obavestio je u sredu čelnike KK Partizan NIS da imaju sedam dana da mu isplate dugovanja. Bivši trener košarkaškog kluba Partizan NIS Duško Vujošević rešio je da krene u… »
Problemi Partizana: Vujošević dobio spor, vrtoglavo porastao dug Milutinovu

Problemi Partizana: Vujošević dobio spor, vrtoglavo porastao dug Milutinovu

Vesti online 21.12.2017
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević dobio je ovaj klub na arbitraži i traži da mu se isplati 113.000 evra u narednih sedam dana, a predsednik Ostoja Mijailović kaže da crno-belima preti bankrot, prenosi "Mocart sport". Samo nekoliko dana… »
Kako Partizan duguje Milutinovu 200.000 evra: Tužio nas za 18.000, a svakog dana stiže još po 50!

Kako Partizan duguje Milutinovu 200.000 evra: Tužio nas za 18.000, a svakog dana stiže još po 50!

Mozzart sport 21.12.2017
Duško Vujošević dobio Partizan na BAT-u, traži da mu se isplati 113.000 evra u narednih sedam dana, Ostoja Mijailović kaže da Parnom valjku preti bankrot. Partizanovim mukama kraja nema. Samo nekoliko dana pošto je prvi čovek kluba Ostoja… »
Najveći udarac do sada: Duško Vujošević ne prašta, Partizan mora da plati sumu od koje će vam se zavrteti u glavi

Najveći udarac do sada: Duško Vujošević ne prašta, Partizan mora da plati sumu od koje će vam se zavrteti u glavi

Hot sport 21.12.2017
Problemima sa kojima se Partizan ove sezone susreće nema kraja! Košarkaški klub Partizan ima rok od sedam dana da izmiri dugovanje prema bivšem treneru Dušku Vujoševiću u iznosu od 113.000 evra, rekao je predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović… »
Partizan u problemu: Vujošević dobio crno-bele na sudu, traži 113.000 evra

Partizan u problemu: Vujošević dobio crno-bele na sudu, traži 113.000 evra

Sportal blic 21.12.2017
Duško Vujošević, bivši trener Partizana, tužio je crno-bele i dobio spor. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Duško Vujošević O toj vesti javnost je obavestio Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan, gostujući u Sportskom dnevniku… »

Vesti dana »