Povezane vesti

Tragedija u porodici Žike Todorovića

Tragedija u porodici Žike Todorovića

Dnevnik 21.12.2017
Trogodišnji sin poznatog glumca Srđana Žike Todorovića i njegove suruge Ane, Dejan iznenada je preminuo u sredu uveče. Kako javljaju beogradski mediji, nakon obdukcije kao uzrok zvanično je utvrđen sindrom „iznenadne smrt“ (SIDS). Iako su… »
Izdrži žiko: Prijatelji Todorovića šokirani tragedijom koja ga je zadesila

Izdrži žiko: Prijatelji Todorovića šokirani tragedijom koja ga je zadesila

Večernje novosti 21.12.2017
Vest da je preminuo trogodišnji sin glumca Srđana Žike Todorovića danas je sve rastužila. Vest da je preminuo trogodišnji sin glumca Srđana Žike Todorovića danas je sve rastužila. Prijatelji poznatog glumca su šokirani tragedijom koja ga je… »
Supruga Srđana Žike Todorovića: Dejan nam je bio sve što smo imali

Supruga Srđana Žike Todorovića: Dejan nam je bio sve što smo imali

Večernje novosti 21.12.2017
Trogodišnji sin popularnog glumca Srđana Žike Todorovića i njegove supruge Ane preminuo iznenada u stanu na Vračaru. Obdukcija potvrdila da je iznenadna smrt nastupila u snu. NAJVEĆA tragedija koju čovek može da doživi, zadesila je porodicu… »
Tragedija: Umro sin Srđana Todorovića, zaspao i nije se probudio

Tragedija: Umro sin Srđana Todorovića, zaspao i nije se probudio

Vesti online 21.12.2017
Trogodišnji sin poznatog glumca preminuo je sinoć u porodičnom stanu na Vračaru. Velika tragedija pogodila je porodicu našeg proslavljenog glumca Srđana Žike Todorovića. Njegov trogodišnji sin preminuo je sinoć u porodičnom stanu na Vračaru… »
Supruga Srđana Todorovića: Samo je zaspao i više se nije probudio

Supruga Srđana Todorovića: Samo je zaspao i više se nije probudio

Vesti online 21.12.2017
Vest o smrti trogodišnjeg sina Dejana, glumca Srđana Žike Todorovića potresla je Srbiju. U porodičnom stanu Todorovića na Vračaru vlada prevelika tuga, a Srđanova supruga Ana i majka malog Dejana jedva je smogla snage da o smrti jedinca progovori… »
Komšije uplakane: Sinoć smo čuli majčine krike za sinom!

Komšije uplakane: Sinoć smo čuli majčine krike za sinom!

Press 21.12.2017
Trogodišnji sin glumca Srđana Žike Todorovića preminuo je u sredu u porodičnom stanu na Vračaru. Komšije čuvenog glumca i njegove supruge Ane u suzama su rekli da je porodicu zadesila velika tragedija. "Žika i njegova supruga su divni ljudi. Uvek… »
Velika tragedija Preminuo sin (3) Srđana Todorovića, obdukcija otkrila uzrok smrti

Velika tragedija Preminuo sin (3) Srđana Todorovića, obdukcija otkrila uzrok smrti

Večernje novosti 21.12.2017
Trogodišnji sin proslavljenog glumca preminuo je u sredu uveče u porodičnom stanu na Vračaru. Obdukcijom utvrđen uzrok smrti dečaka. VELIKA tragedija pogodila je porodicu našeg proslavljenog glumca Srđana Todorovića - njegov trogodišnji sin… »
"Ne mogu da govorim, u šoku sam": Kolege kroz suze o smrti trogodišnjeg sina Žike Todorovića

"Ne mogu da govorim, u šoku sam": Kolege kroz suze o smrti trogodišnjeg sina Žike Todorovića

Blic 21.12.2017
Glumac Srđan Žika Todorović i njegova supruga Ana sinoć su doživeli porodičnu tragediju kada je iznenada preminuo njihov trogodišnji sin Dejan. Ova vest je šokirala njegove bliske kolege. - Nisam čula. Ja sam u šoku. Jao Bože, ne volim da… »
(Foto) Žika neutešan nakon smrti sina (3): Skrhan bolom glumac na prozoru stana zamišljeno gleda u prazno!

(Foto) Žika neutešan nakon smrti sina (3): Skrhan bolom glumac na prozoru stana zamišljeno gleda u prazno!

Kurir 21.12.2017
Glumac Srđan Žika Todorović, nakon što je organizovao sahranu sina jedinca Dejana, vratio se u porodični dom kako bi bio uz neutešnu suprugu Anu. Vidno skrhkan bolom, u jednom trenutku je izašao na prozor, gde je proveo nekoliko minuta, zamišljeno… »
Tuga: Iznenada preminuo trogodišnji sin glumca Žike Todorovića

Tuga: Iznenada preminuo trogodišnji sin glumca Žike Todorovića

Blic 21.12.2017
Trogodišnji sin poznatog glumca Srđana Žike Todorovića (52) Dejan iznenada je preminuo sinoć u Beogradu iz još neutvrđenih razloga. Okolnosti smrti za sada nisu poznate, a "Blicu" je ova tužna vest potvrđena iz najužeg kruga porodice. Kremacija… »
Ispovest supruge Žike Todorovića: Usne mog sina su bile plave. Pokušala sam da ga probudim, ali bezuspešno

Ispovest supruge Žike Todorovića: Usne mog sina su bile plave. Pokušala sam da ga probudim, ali bezuspešno

Blic 21.12.2017
Supruga Srđana Žike Todorovića, Ana, kroz suze priča o trogodišnjem sinu Dejanu koji je sinoć iznenada preminuo u porodičnom stanu u beogradskom naselju Vračar. Obdukcija je, prema njenim rečima, pokazala da se radi o sindromu iznenadne smrti… »
Zaspao je i nije se probudio: Maćeha Žike Todorovića otkrila detalje iznenadne smrti glumčevog sinčića

Zaspao je i nije se probudio: Maćeha Žike Todorovića otkrila detalje iznenadne smrti glumčevog sinčića

Blic 21.12.2017
Srđan Žika Todorović i njegova supruga Ana sinoć su doživeli tragediju kada je njihov trogodišnji sin Dejan iznenada umro u porodičnom stanu u beogradskom naselju Vračar. Glumčeva maćeha Karolina Todorović ispričala je da ništa nije ukazivalo… »
Eva ras zanemela zbog smrti malog dejana: I sama sam prošla kroz taj mučan period! Bog je tako odlučio

Eva ras zanemela zbog smrti malog dejana: I sama sam prošla kroz taj mučan period! Bog je tako odlučio

Kurir 21.12.2017
Sin glumca Srđana Žike Todoroviće Dejan (3) iznenada je preminuo u porodičnoj kući na Vračaru u sredu uveče. Kolege glumci i javnost šokirana je tragedijom koja je zadesila glumca. "Prekinula sam važan sastanak kad sam čula da je umro mali… »
Velika porodična tragedija: Preminuo sin (3) glumca Srđana Žike Todorovića

Velika porodična tragedija: Preminuo sin (3) glumca Srđana Žike Todorovića

Kurir 21.12.2017
BEOGRAD - Velika tragedija pogodila je porodicu legendarnog glumca Srđana Žike Todorovića. Kako saznajemo, njegov trogodišnji sin preminuo je u 19.45 časova u stanu na Vračaru, saznajemo iz izvora bliskih Kuriru. Prema nezvaničnim informacijama, u… »
Karleuša se oglasila povodom smrti žikinog sina: Pevačica potresena! Izdrži, Žiko...

Karleuša se oglasila povodom smrti žikinog sina: Pevačica potresena! Izdrži, Žiko...

Kurir 21.12.2017
Jelena Karleuša se na svom Tviter nalogu oglasila povodom smrti malog Dejana, kog su Srđan Todorović i njegova supruga Ana čekali 12 godina. "Jako me je potresla vest o smrti trogodišnjeg sina Žike Todorovića... Izdrži Žiko...", napisala je… »

Vesti dana »