Povezane vesti

O porazu od grčkog giganta: Bjelica: Bilo je problematičnih odluka sudija, ali to nije bilo presudno

O porazu od grčkog giganta: Bjelica: Bilo je problematičnih odluka sudija, ali to nije bilo presudno

Sportal blic 22.12.2017
Ono što košarkašima Crvene zvezde nikako ne može da se zameri je borbenost. Nije ih napuštala ni protiv Panatinaikosa iako su celu utakmicu jurili rezultat. Izgubili jesu (63:69), ali iz dvorane "Aleksandar Nikolić" su ispraćeni aplauzima "delija"… »
Gazda Panatinaikosa posle zvezde: Ovo je sramota za evropsku košarku! (foto)

Gazda Panatinaikosa posle zvezde: Ovo je sramota za evropsku košarku! (foto)

Hot sport 22.12.2017
Šta je to zasmetalo prvom čoveku grčkog šampiona, i to nakon što je njegov klub slavio pobedu u Beogradu protiv Crvene zvezde? Gazda Panatinaikosa Dimitris Janakopulos imao je izliv besa koji je podelio sa svojim pratiocima na Instagramu, budući da… »
Stefan Janković za Blicsport: Delije su protiv pao-a bile odlične, mi smo falili, a ja sam odigrao - nikako

Stefan Janković za Blicsport: Delije su protiv pao-a bile odlične, mi smo falili, a ja sam odigrao - nikako

Sportal blic 22.12.2017
Crvena zvezda je izgubila od Panatinaikosa (63:69) i tako se od Evrolige pred svojom publikom za ovu 2017. oprostila porazom. U najelitnijem takmičenju ostalo im je da odigraju još samo jedan meč, 29. decembra, kada će na noge otići Milanu i… »
Gazda panatinaikosa besan posle meča u Beogradu: "Sramota je šta rade najboljem timu u istoriji Evrolige"

Gazda panatinaikosa besan posle meča u Beogradu: "Sramota je šta rade najboljem timu u istoriji Evrolige"

Sportal blic 21.12.2017
Prvi čovek košarkaškog kluba Panatinaikos, Dimitris Janakopulos, bio je više nego nezadovoljan suđenjem u utakmici sa Crvenom zvezdom, koju je njegov tim dobio sa 63:69 u 14. kolu Evrolige. Vrlo besan zbog pojedinih odluka arbitara, koji su pred… »
Pobeda Panatinaikosa u Beogradu

Pobeda Panatinaikosa u Beogradu

Danas 21.12.2017
U 14. kolu Evrolige, košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Beogradu od Panatinaikosa sa 69:63 (20:15, 21:23, 17:11, 11:14) i sa učinkom od pet pobeda i devet poraza nalaze se na 12. mestu. Posle ubedljivog poraza u prošlom kolu na gostovanju… »
Korak do podviga: Zvezda se odlično držala protiv PAO-a, posle "-13" pala u drami

Korak do podviga: Zvezda se odlično držala protiv PAO-a, posle "-13" pala u drami

Sportal blic 21.12.2017
Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da naprave podvig u 14. kolu Evrolige, izgubivši u Beogradu od jednog od pretendenata na tron, Panatinaikosa, sa 63:69 (15:20, 23:21, 11:17, 14:11), umalo nadoknadivši "-13" u napetoj završnici. Crveno-belima je… »

Vesti dana »