Povezane vesti
U koloni za „Popust na umetnost”
Politika 22.12.2017
Jugoslovensko dramsko pozorište za pet sati prodalo 3.000 karata po ceni od 100 i 200 dinara za januarske predstave. U kolonama su stajali Beograđani od ranog jutra ispred Jugoslovenskog dramskog pozorišta i čekali da kupe ulaznice za januarske predstave… »
Redovi u centru Beograda: Stotine ljudi još od 6.00 čekaju iz ovog razloga (foto, video)
Blic 22.12.2017
Ni temperatura oko nule, ni sve jači vetar, ni sneg koji je povremeno padao, nisu sprečili pojavu kilometarske kolone u centru grada. Ne, ovoga puta se ne čeka u redovima za Busplus kartice, novu zdravstvenu knjižicu, niti karte za neku košarkašku ili… »
(Foto, video) ne čekaju ni za zdravstvenu, ni karte za utakmicu: Satima stoje u redu da bi išli na predstave!
Kurir 22.12.2017
Iako u Beogradu redovi najčešće asociraju na čekanje za zdravstvenu knjižicu, karte za utakmicu ili neko slično dešavanje, ovaj put se radi o nečem drugom. Naime, Beograđani su već od 6 časova jutros stajali u redu ispred Jugoslovenskog dramskog… »
Red ispred JDP-a šalje jasnu poruku: Ima nade!
Noizz 22.12.2017
Ispred Jugoslovenskog dramskog pozorišta rano jutros je počeo da se formira red, koji iz minuta u minut sve više raste i preti da zatvori čitavu ulicu. Razlog ne bi mogao da bude lepši - povodom sedamdesetogodišnjice postojanja, JDP svojoj publici… »
Vesti dana »

VIDEO Poljoprivrednici iz cele Vojvodine krenuli na veliki protest u Novom Sadu: "Traktor stiže, huljo moja"
Radio 021 pre 53 minutajoš 7 povezanih

„Uživaćemo u prizoru transformisane Vojske Srbije“: Pomoćnik ministra odbrane o paradi u subotu
Nedeljnik pre 1 satjoš 12 povezanih

Pravnik Ilić nakon analize suzavaca korišćenih u Novom Sadu: MUP nema obavezu da atestira sredstva prinude
Radio 021 pre 4 satijoš 9 povezanih