Povezane vesti

Mali: Prošlogodišnja jelka je vredela 12 miliona dinara, ali je bila donacija

Mali: Prošlogodišnja jelka je vredela 12 miliona dinara, ali je bila donacija

Blic 25.12.2017
Čitava priča oko jelke nastala je u trenucima kada smo u Skupštini grada branili predlog budžeta. Tom prilikom su izneti neistiniti podaci vezani za cenu, kao i da je najskuplja na svetu, rekao je gradonačelnik Siniša Mali. - Jelka iz 2016. godine… »
Mali: Ponosan sam na rezultate uprkos kritikama

Mali: Ponosan sam na rezultate uprkos kritikama

Politika 25.12.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da je ponosan na rezultate koje je gradska vlast postigla u protekle tri godine uprkos kritika koje on smatra neosnovanim. Gostujući na TV Hepi gradonačelnik je rekao da je ponosan pre svega na… »
Božović: U dva dana Mali je tri puta demantovao samog sebe

Božović: U dva dana Mali je tri puta demantovao samog sebe

N1 Info 25.12.2017
Predsednik beogradskog odbora Demokratske stranke Balša Božović izjavio je da je novogodišnja jelka postavljena prošle godine na Trgu Republike koštala 39.000 evra, demantujući gradonačelnika Sinišu Malog koji je izjavio da je plaćena 12 miliona… »
Jelka na Trgu nije najskuplja koju Beograd ima

Jelka na Trgu nije najskuplja koju Beograd ima

Noizz 25.12.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali tvrdi da je novogodišnja jelka od prošle godine bila skuplja nego ovogodišnja. Ta jelka se danas nalazi na Trgu Slavija. Mali je gostujući na televiziji "Hepi" dao sve od sebe da odbrani slučaj najskuplje jelke na… »
Mali: Nisu imali zamerke na budžet, pa su izmislili jelku

Mali: Nisu imali zamerke na budžet, pa su izmislili jelku

N1 Info 25.12.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da je novogošnja jelka iz 2016. godine bila skuplja od one kupljene ove godine i plaćena 12 miliona dinara i da se sada nalazi na Slaviji. Kako je saopštila uprava grada, Mali je za televiziju Hepi rekao… »
Mali: Ponosan sam na rezultate, nastavljamo uprkos neosnovanim kritikama

Mali: Ponosan sam na rezultate, nastavljamo uprkos neosnovanim kritikama

Studio B 25.12.2017
Ponosan sam na rezultate koje smo ostvarili u poslednje tri i po godine, pre svega finansijske konsolidacije, a to je bila baza da se posle vraćanja duga od 500 miliona evra krene polako u investicije i izmeni slika našeg grada, rekao je gradonačelnik… »
Mali: Prošlogodišnja jelka bila skuplja, normalno da želimo još višu i lepšu

Mali: Prošlogodišnja jelka bila skuplja, normalno da želimo još višu i lepšu

Telegraf 25.12.2017
Jelka ima garanciju na 10 godina i očekujemo da će najmanje toliko još krasiti Trg republike u vreme novogodišnjih praznika, kaže gradonačelnik Beograda. Ponosan sam na rezultate koje smo ostvarili u poslednje tri i po godine, pre svega finansijske… »
"Normalno je da želimo najveću jelku"

"Normalno je da želimo najveću jelku"

Mondo 25.12.2017
Gradonačelnik Siniša Mali o novogodišnjoj jelki koja je izazvala mnogo komentara, ne samo kod nas. "Jelka ima garanciju na 10 godina i očekujemo da će najmanje toliko još krasiti Trg republike u vreme novogodišnjih praznika", kaže on… »

Vesti dana »