Povezane vesti

Masovna tuča u Kraljevu, petoro povređeno sabljama (video)

Masovna tuča u Kraljevu, petoro povređeno sabljama (video)

Blic 26.12.2017
Najmanje pet osoba među kojima je i jedno dete povređeno je hladnim oružjem, verovatno sabljama, u masovnoj tuči u kraljevačkom romskom naselju, potvrđeno je "Blicu". Oko 14.30 iz tog naselja nadomak centra grada čula se i pucava iz vatrenog… »
Detalji masovne tuče u Kraljevu: Dete isečeno mačetom, a jedan muškarac s teškim povredama glave prevezen u bolnicu

Detalji masovne tuče u Kraljevu: Dete isečeno mačetom, a jedan muškarac s teškim povredama glave prevezen u bolnicu

Press 26.12.2017
- Sina su udarali čime su stigli, čula sam i kako su odjeknula dva pucnja. Teško je povređen - kaže Sanija Simonović. U masovnoj tuči koja se danas oko 14.30 dogodila u kraljevačkom romskom naselju jedna osoba zadobila je teške povrede glave zbog… »
Potresna ispovest majke izbodenog mladića u masovnoj tuči u Kraljevu: Sina su mi sekli mačetom i noževima, ne znam šta im…

Potresna ispovest majke izbodenog mladića u masovnoj tuči u Kraljevu: Sina su mi sekli mačetom i noževima, ne znam šta im…

Press 26.12.2017
U masovnoj tuči koja se u ponedeljak oko 14.30 dogodila u jednom kraljevačkom naselju jedna osoba zadobila je teške povrede glave zbog kojih je hitno prebačena u Klinički centar u Kragujevcu. Povređeno je još pet osoba, među kojima je i jedno… »
Petoro povređeno u tuči u Kraljevu

Petoro povređeno u tuči u Kraljevu

Danas 25.12.2017
Pet osoba, među kojima je i jedno dete povređeno je u masovnoj tuči koja se danas posle 14 časova dogodila u Romskom naselju u Kraljevu, nakon čega im je ukazana pomoć u Opštoj boilnici "Studenica". U kraljevačkoj policiji potvrdili su FoNetu da… »

Vesti dana »