Povezane vesti

Đorđević: Odluka da se odbije Đilasova donacija deci je moja

Đorđević: Odluka da se odbije Đilasova donacija deci je moja

Radio 021 27.12.2017
Ministar za rad, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da je on lično odlučio da Draganu Đilasu ne bude omogućeno da donira novac Ustanovi za decu i mlade "Sremčica". Đorđević je rekao da "nije želeo da dozvoli da Đilas… »
Đorđević: U 2018. potupuna kontrola rashoda ministarstva

Đorđević: U 2018. potupuna kontrola rashoda ministarstva

RTS 27.12.2017
Uvođenje socijalnih karti, reorganizacija Centara za socijalni rad i borba protiv sive ekonomije, glavni su ciljevi Ministarstva za rad u idućoj godini, rekao je resorni ministar Zoran Đorđević, predstavljajući rezultate svog tima u ovoj godini… »
Đorđević: Zakon o rodnoj ravnopravnosti nije stvar sujete i sukoba za Zoranom Mihajlović

Đorđević: Zakon o rodnoj ravnopravnosti nije stvar sujete i sukoba za Zoranom Mihajlović

Blic 27.12.2017
Ministar za rad Zoran Đorđević rekao je danas da će se Zakon o rodnoj ravnopravnosti naći u prvom paketu zakona koji treba da budu donešeni sledeće godine i istakao da primedbe njegovog ministarstva na taj zakon nemaju veze sa ličnom sujetom i… »
Na proleće 2018. godine nov Zakon o rodnoj ravnopravnosti

Na proleće 2018. godine nov Zakon o rodnoj ravnopravnosti

Novi magazin 27.12.2017
Novi zakon o rodnoj ravnopravnosti trebalo bi da bude usvojen na proleće 2018. godine, rekao je danas ministar za rad, zapošljvanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Djordjević i dodao da postoji veliki pomak u položaju žena u Srbiji. Đorđević… »
Zoran Đorđević: Lično sam odlučio da se ne prihvati Đilasova donacija deci

Zoran Đorđević: Lično sam odlučio da se ne prihvati Đilasova donacija deci

Nova ekonomija 27.12.2017
Ministar za rad, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da je on lično odlučio da ne bude omogućeno Draganu Đilasu da donira novac dobijen u sudskom postupku Ustanovi za decu i mlade Sremčica. Đorđević je naveo da nije želeo da… »
Đorđević: Lično sam odbio da Đilas donira novac deci u domu "Sremčica"

Đorđević: Lično sam odbio da Đilas donira novac deci u domu "Sremčica"

Danas 27.12.2017
Ministar za rad, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević izjavio je da je on lično odlučio da ne bude omogućeno Draganu Đilasu da donira novac dobijen u sudskom postupku Ustanovi za decu i mlade "Sremčica". Kako prenosi Insajder, Đorđević… »
Ministar Đorđević: Može donacija ali ne "Đilasova"

Ministar Đorđević: Može donacija ali ne "Đilasova"

Mondo 27.12.2017
Ministar za rad Zoran Đorđević objasnio je danas da je odbio donaciju Dragana Đilasa Ustanovi za decu i mlade "Sremčica" u kojoj borave deca sa smetnjama u razvoju, "jer bi to bila zloupotreba institucije zarad političkih poena". Foto: Tanjug/Sava… »

Vesti dana »