Povezane vesti
Arežina dobio na sudu, ali kad se vraća na RTV...
N1 Info 29.12.2017
Apelacioni sud u Novom Sadu potvrdio je prvostepenu presudu kojom se Radio-televiziji Vojvodine nalaže da na mesto direktora programa vrati Slobodana Arežinu, čija smena u maju prošle godine je pokrenula lavinu drugih smena, ali i proteste "Podrži RTV" u… »
Arežina: Vratiću sve ukinute emisije i smenjene urednike
Slobodna Evropa 29.12.2017
Slobodan Arežina je odlukom Apelacionog suda vraćen na posao programskog direktora Radio televizije Vojvodina (RTV) sa koje je smenjen u maju 2016. Godine. On je kazao za RSE da će, čim stupi na dužnost, tražiti da se vrate sve ukinute emisije i… »
NDNV i NUNS: Potvrda da su smene na RTV bile nezakonite
Slobodna Evropa 29.12.2017
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) i Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) pozdravili su danas pravosnažnu i izvršnu odluku Apelacionog suda u Novom Sadu da Radio televizija Vojvodine (RTV) na mesto programskog direktora vrati Slobodana… »
Apelacioni sud vratio Arežinu na mesto direktora u RTV-u
N1 Info 29.12.2017
Apelacioni sud u Novom Sadu naložio je Radio televiziji Vojvodine (RTV) da Slobodana Arežinu vrati na mesto direktora programa, a odluku Upravnog odbora RTV-a od 4. maja 2016. godine, kojom je Arežina smenjen, sud je poništio, navodi se u presudi u koju… »
Vesti dana »

Izrael deportovao propalestinske aktiviste, među njima i Ognjena Markovića i Gretu Tunberg
BBC News pre 55 minutajoš 26 povezanih

Brnabić: Brza pruga do Subotice rezultat jake politike, Srbija nastavlja da se gradi
RTV pre 4 satijoš 35 povezanih

Grčka ponovo pronašla sumpor-dioksid u sušenom voću iz Srbije
Vesti online pre 34 minutajoš 9 povezanih

Francuski premijer podneo ostavku nekoliko sati nakon što je objavio sastav nove vlade
Beta pre 2 satajoš 43 povezane

Normalizovan saobraćaj na auto-putu nakon što je kamion udario u stub i srušio saobraćajne table
N1 Info pre 2 satajoš 33 povezane