Povezane vesti
AMSS: Saobraćaj pojačan u gradovima i ka zimskim centrima
Novi magazin 30.12.2017
Saobraćaj na svim putevima u Srbiji koji vode ka turističkim mestima je pojačan, kao i svake godine pred novogodišnju noć, a veći broj vozila prisutan je na saobraćajnicama u gradovima, saopštio je večeras Auto-moto savez Srbije (AMSS). Kako se navodi u… »
AMSS: Pojačan saobraćaj na putevima ka turističkim mestima
Večernje novosti 30.12.2017
Saobraćaj je pojačan na svim putevima koji vode ka turističkim mestima, a posebno na pravcima ka skijalištima i zimskim centrima, ali i na saobraćajnicama unutar gradova prisutan je veći broja vozila. Saobraćaj je pojačan na svim putevima koji vode ka… »
AMSS: Pojačan saobraćaj, zadržavanja na izlazu Horgošu za autobuse sat vremena
Blic 30.12.2017
Na svim putevima i graničnim prelazima, ali i na saobraćajnicama unutar gradova prisutan je veći broja vozila, a boljoj prohodnosti puteva doprinose povoljne vremenske prilike, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije. Magle ima na Zlatiboru, a poledica… »
AMSS: Pojačan saobraćaj, na granici čekanja do 30 minuta
Blic 29.12.2017
Saobraćaj je ove večeri očekivano pojačanog intenziteta, posebno na putevima koji vode ka zimskim turističkim centrima, vikend naseljima, banjama i jezerima, saopštio je Auto moto savez Srbije. Veći broj vozila beleži se i na autoputevima. Zbog očekivano… »
Vesti dana »
Sveti Vrači – dan lekovitih molitvi i narodnih verovanja o zdravlju
InfoKG pre 30 minutajoš 14 povezanih
Posle maglovitog jutra, tokom dana sunčano i toplo, temperatura do 22 stepena
Glas Zapadne Srbije pre 2 satajoš 10 povezanih






