Povezane vesti

(Kurir TV) spektakularni vatromet u Beogradu: Hiljade ljudi dočekalo Novu godinu na Trgu Nikole Pašića! Veselo bilo i u…

(Kurir TV) spektakularni vatromet u Beogradu: Hiljade ljudi dočekalo Novu godinu na Trgu Nikole Pašića! Veselo bilo i u…

Kurir 31.12.2017
BEOGRAD - Doček Nove 2018. godine za Beograđane i njihove brojne goste počeo je na platou ispred Doma Narodne skupštine nastupom Balkanike, a slavlje će biti nastavljeno uz Riblju čorbu i Acu Lukasa.. Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i ministar… »
Beograd odbrojava poslednje minute 2017: Koncertom ''Balkanike'' počeo doček Nove godine u prestonici (foto)

Beograd odbrojava poslednje minute 2017: Koncertom ''Balkanike'' počeo doček Nove godine u prestonici (foto)

Telegraf 31.12.2017
U Novu, 2018. godinu, Beograđani i njihovi gosti ući će sa Acom Lukasom. Koncertom grupe ''Balkanika'' večeras je počela proslava dočeka Nove godine ispred Narodne skupštine u Beogradu gde se okupilo više stotina Beograđana i gostiju iz regiona i… »
Sve veselije ispred Skupštine, počeo koncert Riblje čorbe

Sve veselije ispred Skupštine, počeo koncert Riblje čorbe

Srbija danas 31.12.2017
Atmosfera se usijava. Centralna proslava Nove godine u Beogradu nastavljena je koncertom ''''Riblje čorbe'''' na platou ispred Narodne skupštine gde se večeras okupilo više hiljada Beograđana i gostiju iz zemlje i inostranstva. Novogodišnje slavlje… »
Rambova novogodišnja poslanica: Antonije Pušić na svoj način čestitao praznike

Rambova novogodišnja poslanica: Antonije Pušić na svoj način čestitao praznike

Telegraf 31.12.2017
"I pazite s kim se družite. Glup prijatelj pravi više štete nego inteligentan neprijatelj. Provjereno. Najvažnije je da imate bar dvoje za koje znate da su pametniji od vas. Ja imam, iako mi je teško da priznam" Na društvenim mrežama se pojavila… »
Nekad smo svi verovali u Deda Mraza. I život nam je bio mnogo lepši. A onda su nas naterali da odrastemo (video)

Nekad smo svi verovali u Deda Mraza. I život nam je bio mnogo lepši. A onda su nas naterali da odrastemo (video)

Telegraf 31.12.2017
Srećni vam novogodišnji, božićni i svi drugi praznici. Srećan vam svaki dan u 2018. i svih narednih godina i decenija. Srećan vam život. TELEGRAF.RS - Vaš prvi klik i u 2018. Nekad smo svi verovali u Deda Mraza. I život nam je bio mnogo lepši. A… »

Vesti dana »