Povezane vesti
Da li već imamo najstrašniju vest u 2018: Svet bi mogao da ostane bez čokolade - i to brže nego što mislimo
Telegraf 02.01.2018
Stručnjaci strahuju da bi svet mogao da ostane bez čokolade u narednih 40 godina, jer kakaovac ima sve više problema sa klimatskim promenama i bori se za opstanak. Kakaovac veoma zavisi od klimatskih uslova, a uspeva samo u područjima 20 stepeni južno i… »
Tužna vest za ljubitelje čokolade: Kada pročitate ovo otrčaćete da kupite vašu omiljenu poslasticu!
Kurir 02.01.2018
Svetska industrija čokolade je u opasnosti jer bi kakao mogao da prestane sa rastom, smatraju naučnici. Stručnjaci predviđaju da bi temperatura u narednih 30 godina mogla da poraste 2,1 stepena Celzijusovih, a to bi narušilo klimu koja je toj biljci… »
Analiza stručnjaka: U narednih 40 godina svet možda ostane bez čokolade
Blic 02.01.2018
Eksperti predviđaju da će svet ostati bez čokolade u narednih 40 godina jer se biljka kakaovac bori da opstane u sve toplijim vremenskim uslovima. Kakaovac može da raste samo 20 stepeni severno i južno od Ekvatora i da bi biljka opstala potrebni su… »
Vesti dana »

Sednica Narodne skupštine RS: Poslanici izglasali ostavku Radovana Viškovića
NIN pre 20 minutajoš 30 povezanih

Vučić se vanredno obratio studentima i promenio ploču: Nudim...
Pravda pre 34 minutajoš 25 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim nepogodama i najavom stabilizacije sutra
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 50 povezanih