Povezane vesti
Amerika sazvala vanrednu sednicu saveta bezbednosti: Tema - Iran
Pravda 02.01.2018
Sjedinjene Američke Države pozivaju Savet bezbednosti UN i Savet za ljudska prava UN da održe hitne sastanke o Iranu, gde je više od 20 osoba poginulo, a stotine uhapšeno u višednevnim demonstracijama. "UN moraju da se oglase o tom pitanju", smatra… »
Hejlijeva pozvala na hitnu akciju: Američka ambasadorka traži vanrednu sednicu Saveta bezbednosti zbog Irana
Kurir 02.01.2018
"Ne smemo da ćutimo dok iranski narod traži slobodu" rekla je Hejli. Ona nije precizirala kada bi mogle da budu održane te dve sednice. Ujedinjene nacije (UN) su izrazile nadu da će biti izbegnuto dalje nasilje u Iranu i da će biti poštovano pravo… »
UN: Poštovati prava Iranaca na okupljanje i izražavanje
Novi magazin 02.01.2018
Ujedinjene nacije (UN) su izrazile nadu da će biti izbegnuto dalje nasilje u Iranu i da će biti poštovano pravo Iranaca na okupljanje i izražavanje. Po rečima zamenika portparola Farhana Haka, generalni sekretar UN Antonio Gutereš prati proteste u Iranu… »
Vesti dana »
22 godine od pogroma na KiM: Ubijeno 16 Srba, proterano više od 4.000; demolirano više od 1.000 objekata, kuća, crkava, manastira
Blic pre 6 minutajoš 5 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Sijarto: Kijev ne pokreće naftovod "Družba" iz političkih razloga; FSB uhapsio agenta ukrajinske obaveštajne službe
RTV pre 6 minutajoš 2 povezane
Kancelarija za IT i eUpravu: Od 1. aprila unapređenje sistema eBolovanje-Poslodavac
Nova pre 5 satijoš 2 povezane





