Povezane vesti

Trump: Imam veće nuklearno dugme od Kima

Trump: Imam veće nuklearno dugme od Kima

Slobodna Evropa 03.01.2018
Američki predsednik Donald Trump poručio je putem "Twittera" sjevernokorejskom lideru Kim Džong-unu da ima mnogo "veće i snažnije nuklearno dugme" od njega. Trump je to poručio kao odgovor na Kimovu objavu da je njegovo dugme za nuklearno oružje… »
Tramp: Imam veće nuklearno dugme od Kima

Tramp: Imam veće nuklearno dugme od Kima

Danas 03.01.2018
Američki predsednik Donald Tramp poručio je putem Tvitera severnokorejskom lideru Kim Džong Unu da ima mnogo "veće i snažnije nuklearno dugme" od njega, prenosi Radio Slobodna Evropa. Trump je to poručio kao odgovor na Kimovu objavu da je njegovo… »
Otvara se "vruća telefonska linija" između dve Koreje

Otvara se "vruća telefonska linija" između dve Koreje

RTS 03.01.2018
Između dve Koreje otvara se granična vruća telefonska linija, rekao je neimenovani severnokorejski zvaničnik dodajući da je to po naredbi lidera te zemlje Kim Džong Una. Južni sused je reagovao pozitivno. Nešto ranije američki predsednik je putem… »
Približavanje dve Koreje

Približavanje dve Koreje

Dojče vele 03.01.2018
Novogodišnji govor Kim Džong Una predstavlja neku vrstu prekretnice u njegovom odnosu prema Južnoj Koreji. Odnosi dve zemlje blago otopljavaju, a predsednik SAD Donald Tramp ostaje izolovan. Ali, koliko će to trajati? Veliki broj nemačkih medija… »
Tramp kimu: Moje nuklearno dugme je veće i jače od tvog - i radi!

Tramp kimu: Moje nuklearno dugme je veće i jače od tvog - i radi!

Kurir 03.01.2018
"Lider Severne Koreje Kim Džong-un je rekao da je nuklearno dugme stalno u njegovoj kancelariji... Obavestite ga da i ja imam nuklearno dugme, ali je moje mnogo veće i snažnije od njegovog, a i funkcioniše", naveo je sinoć Tramp na Tviteru. North… »
Tramp poručio Kim Džong-unu da ima snažnije i veće nuklearno dugme

Tramp poručio Kim Džong-unu da ima snažnije i veće nuklearno dugme

Novi magazin 03.01.2018
Američki predsednik Donald Tramp ismevao je svog severnokorejskog kolegu rekavši da ima "veće i snažnije" nuklearno dugme od Kim Džong-una. "Lider Severne Koreje Kim Džong-un je rekao da je nuklearno dugme stalno u njegovoj kancelariji... Obavestite… »
Trump: Moja nuklearna tipka je veća od sjevernokorejske

Trump: Moja nuklearna tipka je veća od sjevernokorejske

SEEbiz 03.01.2018
WASHINGTON - Američki predsjednik Donald Trump, ismijavajući objavu sjevernokorejskog lidera da ima nuklearnu tipku, poručio je u utorak da je njegova nuklearna tipka "veća i moćnija" te da uz to i "radi". "Hoće li ga netko iz njegova osiromašenog… »
Tramp za Kima ima "baš opasnu" poruku: Moje nuklearno dugme je moćnije i bolje od tvog!

Tramp za Kima ima "baš opasnu" poruku: Moje nuklearno dugme je moćnije i bolje od tvog!

Telegraf 03.01.2018
Američka agencija objašnjava da Tramp ne poseduje stvarno nuklearno dugme na svom radnom stolu, već da taj sistem može da se pokrene određenim procedurama. Američki predsednik Donald Tramp poručio je danas putem Tvitera severnokorejskom lideru Kim… »
SAD: Odluka na Seulu, ali sumnjamo u iskrenost lidera Severne Koreje

SAD: Odluka na Seulu, ali sumnjamo u iskrenost lidera Severne Koreje

Blic 03.01.2018
Portparolka američkog Stejt departmenta Heder Nojert izjavila je danas da je na Južnoj Koreji da odluči da li će razgovarati sa Severnom Korejom, ali je naglasila da Vašington sumnja u iskrenost severnokorejskog lidera Kim Džong Una da do tih… »

Vesti dana »