Povezane vesti
Branabić: Ove godine najviše ulaganja u kulturu
Radio 021 03.01.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je da je prosveta resor kojim je u prošloj godini najzadovoljnija, a u ovoj će se, kaže, najviše ulagati u kulturu. "Najviše radosti je donelo Ministarstvo prosvete zato što smo 1. septembra uspeli da uvedemo… »
Premijerka otkrila: Evo kojim je resorom u Vladi Srbije Ana Brnabić najzadovoljnija
Pravda 03.01.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je da je prosveta resor kojim je u prošloj godini najzadovoljnija, a ovoj će se, kaže, najviše ulagati u kulturu. "Najviše radosti je donelo Ministarstvo prosvete zato što smo 1. septembra uspeli da uvedemo… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 5 minutajoš 1 povezana