Povezane vesti
Erdogan: Umorni smo od čekanja na članstvo u EU; Makron: Preispitati odnos Ankare i Brisela
RTS 05.01.2018
Turski predsednik Redžep Tajip Erodgan poručio je u Parizu da je umoran od čekanja da Evropska unija odluči da li će prihvatiti njegovu zemlju kao članicu. Njegov francuski kolega Emanuel Makron pozvao na preispitivanje odnosa Ankare i Brisela… »
Sisama na Erdogana: Svi francuski "levičari" izašli na ulice zbog posete turskog predsednika! (video)
Pravda 05.01.2018
Turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana su u Parizu dočekali demonstranti, protestujući zbog gušenja medijiskih sloboda i kršenja ljudskih prava u Turskoj, prenele su zapadne agencije. Erdogan je prvi put u Parizu posle neuspelog puča iz jula… »
Erdogana u Parizu dočekali protesti
Danas 05.01.2018
Turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana su u Parizu dočekali demonstranti, protestujući zbog gušenja medijiskih sloboda i kršenja ljudskih prava u Turskoj. Erdogan je prvi put u Parizu od kako je njegova vlada pokrenula akciju protiv protivnika… »
Protest Reportera bez granica uoči posete Erdogana Parizu
RTS 05.01.2018
Oko 30 aktivista organizacije Reporteri bez granica protestovalo je ispred turske ambasade u Parizu zbog ugrožavanje slobode medija i pogoršanja stanja ljudskih prava u Turskoj, a uoči posete turskog predsednika Redžepa tajipa Erdogana toj zemlji… »
Vesti dana »

Tajni snimak o upadu na RTS: Centrala PSG-a nije znala za sastanak „zaverenika“
Vreme pre 12 minutajoš 21 povezana

Srbijavoz: Obustavljen saobraćaj svih međugradskih vozova zbog dojave o bombi
RTV pre 1 satjoš 18 povezanih

Pritisnut na prekid vatre, Putin insistira na raspravi o 'korijenskim uzrocima' rata u Ukrajini
Slobodna Evropa pre 42 minutajoš 16 povezanih

Od danas zabranjen ulaz u skupštinu: Odluka doneta iz bezbednosnih razloga
Blic pre 1 satjoš 13 povezanih

(VIDEO) Traktori oko Pionirskog parka, okružili kamp „studenata koji žele da uče“
N1 Info pre 7 minutajoš 10 povezanih