Povezane vesti
Bane Trifunović gost Novog dana
N1 Info 05.01.2018
Budžetom za 2018. godinu planirane su dve milijarde dinara za prva obeštećenja oduzete imovine koja ne može biti vraćena u naturi. Direktor Agencije za restituciju Strahinja Sekulić kaže da je oko 1.000 rešenja već spremno i čeka se da Vlada Srbije… »
Karađorđevićima moguće obeštećenje za vile
Radio 021 05.01.2018
Dve milijarde dinara planirano je u budžetu za 2018. za prva obeštećenja oduzete imovine koja ne može da bude vraćena u naturi, potvrdio je za "Novosti" direktor Agencije za restituciju Strahinja Sekulić. Oko 1.000 rešenja već je spremno i čeka da Vlada… »
Vesti dana »
"Čini se da je sve propušteno... Da je živ, Srbija bi bila prihvatljivija za život": Nišlije šetnjom odaju poštu Zoranu Đinđiću
Nova pre 58 minutajoš 60 povezanih
(BLOG) Izrael tvrdi da je pogodio iranski kompleks za razvoj nuklearnog oružja, očekuje se prva poruka novog iranskog vođe
N1 Info pre 23 minutajoš 36 povezanih
UNHCR: U Iranu više od tri miliona interno raseljenih zbog rata
Nedeljnik pre 28 minutajoš 49 povezanih




