Povezane vesti
Uhapšen Izraelac osumnjičen za trgovinu organima na Kosovu
N1 Info 05.01.2018
Izraelski državljanin Moše Harel, optužen da je umešan u skandal u vezi sa trgovinom ljudskim organima na Kosovu pre deset godina uhapšen je na Kipru, a prištinske vlasti zatražile su njegovo izručenje kako bi mu se sudilo, javlja Rojters pozivajući se… »
Uhapšen Izraelac u vezi s trgovinom organa na Kosovu
Al Jazeera 05.01.2018
Moshe Harel, optužen da je umiješan u skandal vezan za trgovinu ljudskim organima na Kosovu 2008. godine, uhapšen je na Kipru. Izraelski državljanin Moshe Harel, optužen da je umiješan u skandal vezan za trgovinu ljudskim organima na Kosovu prije deset… »
Uhapšen Izraelac optužen za trgovinu organima na Kosovu: Privlačio donore tako što bi im obećao samo jedno
Srbija danas 05.01.2018
Lišen slobode na Kipru. Izraelski državljanin Moše Harel, optužen da je umešan u skandal vezan za trgovinu ljudskim organima na Kosovu pre deset godina, uhapšen je na Kipru, a privremene prištinske vlasti zatražile su njegovo izručenje kako bi mu se… »
Hapšenje zbog trgovine ljudskim organima na Kosovu: Pao državljanin Izraela na Kipru
Telegraf 05.01.2018
Navodi se da je Rusija, takođe, izdala međunarodni nalog za hapšenje Harela. Izraelski državljanin Moše Harel, optužen da je umešan u skandal u vezi sa trgovinom ljudskim organima na Kosovu pre deset godina, uhapšen je na Kipru, a prištinske vlasti… »
Vesti dana »
U Kragujevcu prijave za upis bespravnih objekata podnelo oko 28.000 građana
RTK pre 3 satajoš 79 povezanih
Bokić: Priča da je policija dva i po meseca tragala za napadačem na ekipu N1 je smešna
N1 Info pre 3 satajoš 8 povezanih
CIK BiH utvrdila: Siniša Karan izabran za predsednika RS, osvojio 224.384, odnosno 50,54 odsto glasova
Euronews pre 1 satjoš 29 povezanih






