Povezane vesti

Vučić: Neće biti vanrednih izbora, osim ako me preglasaju

Vučić: Neće biti vanrednih izbora, osim ako me preglasaju

Danas 06.01.2018
Neće biti vanrednih parlamentarnih izbora iako o njima govori, priželjkuje ih i traži opozicija, izjavio je danas na konferenciji na novinare u Narodnom muzeju predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranje Aleksandar Vučić, koji navodi da će… »
Vučić: Rešićemo problem Srba i Albanaca

Vučić: Rešićemo problem Srba i Albanaca

RTV 06.01.2018
BEOGRAD - "Hoćemo da rešimo problem Srba i Albanaca i to će biti suština politike koju ćemo voditi, jer želimo da imamo dugoročan mir i stabilnost", poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i izrazio nadu da će božićni praznici na… »
Vučić: Bez parlamentarnih izbora, ali...

Vučić: Bez parlamentarnih izbora, ali...

Radio 021 06.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je ponovio da vanrednih parlamentarnih izbora neće biti, ali da je ostavio mogućnost da taj njegov predlog bude preglasan na vanrednoj sednici Predsedništva SNS 10. januara. "Moguće je da budem preglasan, u… »
"Bez parlamentarnih izbora, ali moguće..."

"Bez parlamentarnih izbora, ali moguće..."

Mondo 06.01.2018
Predsednik Srbije ponovio da vanrednih parlamentarnih izbora neće biti, ali da je ostavio mogućnost da taj njegov predlog bude preglasan na vanrednoj sednici Predsedništva SNS 10. januara. Govorio o odnosu sa Albancima, Božiću... Foto: Tanjug/Dragan… »
Vučić: Vanrednih izbora neće biti, osim ako me preglasaju

Vučić: Vanrednih izbora neće biti, osim ako me preglasaju

N1 Info 06.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je ponovio da vanrednih parlamentarnih izbora neće biti, ali da je ostavio mogućnost da taj njegov predlog bude preglasan na vanrednoj sednici Predsedništva Srpske napredne stranke 10. januara. "Moguće je da budem… »
Vučić o izborima, Ani Brnabić, slobodi medija, SAD i Balkanu

Vučić o izborima, Ani Brnabić, slobodi medija, SAD i Balkanu

Novi magazin 06.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da neće "podleći pritiscima" u svojoj stranki SNS da ipak bude prevremenih parlamentarnih izbora u Srbiji, uz gradske u Beogradu, za koje je kazao da "misli da je realno da budu između 4. i 18 marta"… »

Vesti dana »