Povezane vesti
Izložba "Kapije i ambijenti Gibraltara na Dunavu" u Muzeju grada
Radio 021 06.01.2018
Izložba "Kapije i ambijenti Gibraltara na Dunavu" Vere Zarić biće otvorena u Muzeju grada Novog Sada. Izložba će biti postavljena u Zbirci strane umetnosti u Dunavskoj 29. Otvaranje je u četvrtak, 11. januara, u 19 časova. Autor: 021.rs… »
Izložba "Kapije i ambijenti Gibraltara na Dunavu"
RTV 06.01.2018
NOVI SAD - U Zbirci strane umetnosti Muzeja grada Novog Sada 11. januara, u 19 časova, biće otvorena izložba novog ciklusa slika i crteža Vere Zarić "Kapije i ambijenti Gibraltara na Dunavu". Izbor radova za ekspoziciju izvršila je umetnica, u svojstvu… »
Vesti dana »

Uživo zapaljene prostorije SNS i zgrada skupštine u Valjevu Maskirani demonstranti bacali baklje i pirotehniku: Na Novom Beogradu topovski udar na policiju (foto,video)
Blic pre 7 minutajoš 26 povezanih

Aksios: Tramp želi sastanak sa Putinom i Zelenskim već 22. avgusta
Večernje novosti pre 1 satjoš 22 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 5 satijoš 24 povezane