Povezane vesti

Knjiga zbog koje "gori" Amerika: Luda ili Genije

Knjiga zbog koje "gori" Amerika: Luda ili Genije

Mondo 06.01.2018
Knjiga "Vatra i bes: Unutar Trampove Bele kuće", autora Majkla Volfa, koja oštro kritikuje američkog predsednika Donalda Trampa tokom prve godine na vlasti, već prvog dana razgrabljena je širom Amerike. "Ja sam genije", odgovara Tramp. Foto: AP… »
Tramp sebe smatra mentalno vrlo stabilnim genijem

Tramp sebe smatra mentalno vrlo stabilnim genijem

Novi magazin 06.01.2018
Američki predsednik Donald Tramp čije su mentalne sposobnosti dovedene u pitanje posle objavljivanja kontroverzne knjige o njemu, ocenio je danas u nizu poruka na Tviteru u kojima je hvalio svoje intelektualne kapacitete, da je "vrlo stabilan genije"… »
Tramp: Nisam pametan nego sam genije!

Tramp: Nisam pametan nego sam genije!

Politika 06.01.2018
VAŠINGTON - Predsednik SAD Donald Tramp opisao je sebe kao „veoma stabilnog genija”, nakon objavljivanja kontroverzne knjige „Vatra i bes: Unutar Trampove Bele kuće”. „Zapravo, čitav moj život, najbolje osobine koje sam imao su mentalna… »
Wolff smatra da će njegova knjiga okončati Trumpov predsjednički mandat

Wolff smatra da će njegova knjiga okončati Trumpov predsjednički mandat

SEEbiz 06.01.2018
LONDON - Novinar Michael Wolff, autor knjige koja oštro kritizira Donalda Trumpa rekao je u intervjuu za BBC objavljenom u subotu da bi njegova otkrića mogla okončati Trumpov mandat u Bijeloj kući. Zaključci knjige nastale na temelju izjava suradnika… »
"Nikad ne čita, može mu se": Novi šok detalji: Tramp je ili polupismen, ili disleksičan, a evo zašto se u poslu okružuje…

"Nikad ne čita, može mu se": Novi šok detalji: Tramp je ili polupismen, ili disleksičan, a evo zašto se u poslu okružuje…

Blic 06.01.2018
Predsednik SAD Donald Tramp ne čita i to zbog toga što je ili nepismen ili disleksičan i okružuje se ženama, jer smatra da su neambiciozne, predanije poslu i lojalnije od muškaraca, sudeći po bombastičnoj knjizi Majkla Vulfa "Vatra i bes: Unutar… »
Bela kuća kao kavez pun budala

Bela kuća kao kavez pun budala

Dojče vele 06.01.2018
Knjiga „Oganj i gnev“ koja je izazvala buru u političkom Vašingtonu predstavlja Trampa kao tragičnog tupavka koji jedva da zna da čita. No niz je kritika i na autora knjige Majkla Volfa i stil kojim je napisao bestseler. Nije ni bilo sumnje –… »
Vulf veruje da će njegova knjiga srušiti Trampa

Vulf veruje da će njegova knjiga srušiti Trampa

Dnevnik 06.01.2018
LONDON: Majkl Vulf, autor kontroverzne knjige "Vatra i bes: Unutar Trampove Bele kuće", koja oštro kritikuje američkog predsednika Donalda Trampa tokom prve godine na vlasti, veruje da će njegova knjiga dovesti do okončanja Trampovog mandata. Vulf je… »
Tilerson: Ne dovodim u pitanje Trampovo mentalno zdravlje

Tilerson: Ne dovodim u pitanje Trampovo mentalno zdravlje

RTS 06.01.2018
Državni sekretar SAD Reks Tilerson rekao je u intervjuu za Si-En-En da nikada nije dovodio u pitanje mentalno zdravlje predsednika SAD Donalda Trampa. "Nikada nisam dovodio u pitanje njegovo mentalno zdravlje. Nemam razloga da to dovodim u pitanje"… »
"Melanija je za Trampa samo trofej, za sinove tvrdi da su stajali na drugom kraju sobe kada je bog delio pamet"

"Melanija je za Trampa samo trofej, za sinove tvrdi da su stajali na drugom kraju sobe kada je bog delio pamet"

Blic 05.01.2018
Donald i Melanija Tramp nisu običan bračni par, a dok su živeli u Tramp Taueru prošli bi dani, a da se i ne sretnu, pa zbog toga on gotovo i da ne poznaje svog sina Barona, još jedan je detalj koji je isplivao pre izlaska knjige Majkla Vulfa "Vatra i… »

Vesti dana »