Povezane vesti
Momak ostao u zapaljenom automobilu, vožen na reanimaciju
RTS 07.01.2018
Mladić starosti oko 20 godina ostao je u automobilu koji se u Velikoj Moštanici tokom noći zapalio i usled toga zadobio teške telesne povrede nakon čega je prevezen na reanimaciju Urgentnog centra, rekla je "Tanjugu" portparolka "Hitne pomoći" Nada… »
Zapalio se automobil u Velikoj Moštanici: Povređeni mladić (20) hitno prevezen na reanimaciju u Urgentni centar!
Kurir 07.01.2018
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas u Velikoj Moštanici povredjene su dve osobe, od kojih jedna teže. Portparolka Hitne pomoći Nada Macura rekla je da se automobil posle nesreće zapalio i da je muškarac (20) uz asistenciju vatrogasaca izvučen… »
Mladić ostao u zapaljenom automobilu, prevezen na reanimaciju
Radio 021 07.01.2018
Dvadesetogodišnji mladić ostao je u automobilu koji se u Velikoj Moštanici tokom noći zapalio i usled toga zadobio teške telesne povrede. On je prevezen na reanimaciju Urgentnog centra, rekla je jutros portparolka beogradske Hitne pomoći Nada Macura… »
Vesti dana »
VIDEO Požar u baru u švajcarskom skijalištu tokom dočeka Nove godine: Stradalo nekoliko ljudi
Radio 021 pre 20 minutajoš 28 povezanih
Prvi dan nove godine vedar sa temperaturom do 10 stepeni, u Zaječaru do 3
Glas Zaječara pre 39 minutajoš 25 povezanih
Viktor Vembanjama doživeo istu povredu kao i Jokić, ali će se ranije vratiti na teren
Nova pre 50 minutajoš 36 povezanih
Krvava novogodišnja noć Rusi tvrde: Ukrajinci dronovima napali kafić i hotel u Hersonu, 24 osobe stradale (foto)
Blic pre 45 minutajoš 14 povezanih
Potresni detalji tragedije u Velikoj Moštanici! Meštani tvrde: Vozaču koji je pokosio dve žene pre 8 godina stradalo dete na istom mestu?
Kurir pre 15 minutajoš 15 povezanih



