Povezane vesti

Čovek koji je iz Hrvatske prešao u Srbiju: Vređaće me, uvek ima „pametnih“, ali niko neće da nas bije

Čovek koji je iz Hrvatske prešao u Srbiju: Vređaće me, uvek ima „pametnih“, ali niko neće da nas bije

Mozzart sport 07.01.2018
„Oni su mnogo uložili, tamo tenzije i stres rastu, što može da bude naš plus“, uverava Stefan Vujić pred početak EP u rukometu. Stefan Vujić priznao je da ne očekuje lep prijem publike u Splitu, posebno što je bio bivši reprezentativac… »
On će biti na posebnom udaru: Vujić- Očekujem uvrede u Splitu, ali tribine me ne zanimaju!

On će biti na posebnom udaru: Vujić- Očekujem uvrede u Splitu, ali tribine me ne zanimaju!

Hot sport 07.01.2018
Krajem prošle godine rukometnom javnošću je odjeknula vest da će Stefan Vujić zaigrati za reprezentaciju Srbije, iako je prethodno nastupao za Hrvatsku. Verovatno bi se jako mali broj sporista odlučio na sličan potez, koji je posebno privukao… »
"Očekujem uvrede u Splitu, ne zanimaju me tribine"

"Očekujem uvrede u Splitu, ne zanimaju me tribine"

Vesti online 07.01.2018
Srpski reprezentativac Stefan Vujić priznao je da ne očekuje lep prijem publike u Splitu, posebno što je bio bivši reprezentativac Hrvatske. - Verovatno će biti uvreda sa tribina, uvek se nađe neki "pametan"... Ne zamaram se tim stvarima, siguran… »

Vesti dana »