Povezane vesti
Mesić: Ustašizacija ne dozvoljava Hrvatskoj da diše
RTS 08.01.2018
Nekadašnji predsednik Hrvatske Stjepan Mesić izjavio je gostujući na HRT-u da "ustašizacija ne da Hrvatskoj da diše", te da u Crkvi postoje "čisti fašistoidi", prenosi Hina. Upitan da li je možda za njegov stav o Jasenovcu krivo obrazovanje, odgovorio je… »
Mesić: U hrvatskoj crkvi postoje čisti fašisoidi
Sputnik 08.01.2018
Nekadašnji predsednik Hrvatske Stjepan Mesić izjavio je gostujući na HRT da "ustašizacija ne da Hrvatskoj da diše", te da u Crkvi postoje "čisti fašisoidi", a prenosi HINA. Upitan da li je možda za njegov stav o Jasenovcu krivo obrazovanje, odgovorio je… »
Mesić: Ustašizacija ne dozvoljava Hrvatskoj da diše, u Crkvi postoje čisti fašisoidi!
Kurir 08.01.2018
Upitan da li je možda za njegov stav o Jasenovcu krivo obrazovanje, odgovorio je kako je za to bila kriva agresija na Hrvatsku i politika HDZ-a, a svoje "ustaštvovanje" devedesetih godina pripisao je politici HDZ-a, jer je ta stranka, kako kaže, smatrala… »
Vesti dana »
Pogođen aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu! Objavljen snimak iranskog udara! U napadu na Natanz upotrebljena bomba za razbijanje bunkera! (foto/video)
Kurir pre 27 minutajoš 54 povezane
Država pregovara sa kompanijama o prodaji dela rezervi nafte, kaže ministarka energetike Srbije
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 20 povezanih
Lučić (Telekom): Locirali smo hakera koji nam je ukrao deo podataka, sistem nije bio ugrožen
Beta pre 4 satijoš 21 povezana





