Povezane vesti
Dopuna istrage paljenja ambasade SAD
Danas 08.01.2018
Krivično vanpretresno veće beogradskog Višeg suda naredilo je da Više javno tužilaštvo u Beogradu, u roku od tri dana od dana prijema naredbe, dopuni istragu, u slučaju paljenja ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu. Kako je danas saopštio… »
Optužnica protiv policajaca vraćena na dopunu istrage
RTS 08.01.2018
Viši sud u Beogradu vratio je tužilaštvu na dopunu istrage optužnicu protiv pet policijskih službenika, koji se sumnjiče za propuste u obezbeđenju tokom i posle mitinga "Kosovo je Srbija" 2008. godine kada je zapaljena ambasada SAD u Beogradu. Umesto… »
Beograd: Potvrđena optužnica protiv "Škaljaraca"
Mondo 08.01.2018
Viši sud u Beogradu potvrdio je optužnicu protiv trojice okrivljenih za nelegalno držanje i nošenje oružja, za koje se sumnja da su pripadnici "škljarskog klana" iz Crne Gore. Foto: MUP Srbije Oni su početkom juna bili uhapšeni u beogradskom restoranu… »
Vesti dana »
Tramp potpisao zakon kojim se okončava najduža budžetska blokada u istoriji SAD
Beta pre 34 minutajoš 27 povezanih
Ispred Skupštine mirno, Takovska i Bulevar kralja Aleksandra prohodni za saobraćaj
RTV pre 1 satjoš 13 povezanih






