Povezane vesti
U policijskoj akciji zaplenjeno 1.530 metara mreža ribokradicama
Moj Novi Sad 08.01.2018
Policija u Novom Sadu, u saradnji sa Javnim vodoprivrednim preduzećem "Vode Vojvodine", u protekla tri dana, zaplenila je 1.530 metara mreža i različite alate za nelegalni izlov ribe. Mreže su otkrivene zajedničkim radom policijskih službenika i… »
Za tri dana od ribokradica zaplenjeno 1.530 metara mreže
RTV 08.01.2018
NOVI SAD - Policija u Novom Sadu, u saradnji sa Javnim vodoprivrednim preduzećem "Vode Vojvodine", u protekla tri dana, zaplenila je 1.530 metara mreža i različite alate za nelegalni izlov ribe. Mreže su otkrivene zajedničkim radom policijskih službenika… »
Vesti dana »

Istraga i hapšenja u slučaju pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 159 povezanih

Dodikov advokat: Na presudu ćemo podneti apelaciju Ustavnom sudu BiH
Beta pre 22 minutajoš 55 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji i uticaj američkih carina na globalna tržišta i domaću privredu
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 41 povezana

SAD uvode nove carine na uvoz iz desetina zemalja, uključujući Srbiju, Kanadu i Severnu Makedoniju; Kosovo ukida carine na američku robu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 65 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: Toplo i sunčano do subote, nepogode od nedelje uz stabilizaciju od utorka
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 37 povezanih